Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Olivová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Pařík Květoslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Kolín 08.05.2018
60 m 08.54 h Nymburk 02.12.2018
100 m 13.40 Kolín 12.05.2020
150 m 22.61 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 20.99 Kolín 12.05.2018
200 m 27.77 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 27.22 Kladno 13.06.2020
300 m 44.24 Kolín 01.05.2019
300 m 44.63 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 63.81 h Lipsko 08.02.2020
600 m 1:58.11 Vlašim 24.05.2016
800 m 3:01.69 h Praha-Strahov 29.01.2016
800 m 2:43.84 Ostrava 28.09.2019
1000 m 3:59.11 Vlašim 13.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.80 h Veletov 28.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.48 Kutná Hora 13.05.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.77 h Nymburk 02.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.80 Kolín 27.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.86 Kolín 20.05.2020
200 m překážek (0.76) 33.45 Třebíč 15.09.2018
300 m překážek (0.76) 47.07 Kolín 11.07.2020
400 m překážek (0.76) 68.57 Mladá Boleslav 04.07.2020
skok vysoký 1.56 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
skok vysoký 1.49 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok o tyči 2.41 Hranice 06.10.2018
skok o tyči 2.70 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 4.52 Kolín 22.08.2018
skok daleký 4.55 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 3kg 07.25 Kolín 21.09.2016
vrh koulí 3kg 10.68 h Chemnitz 06.01.2018
hod oštěpem 500g 18.72 Kolín 21.09.2016
hod kriketovým míčkem 30.56 Jihlava 15.05.2016
pohár rozhlasu 1646 Kolín 10.05.2017
středoškolský pohár 2348 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
pětiboj 1932 Jihlava 15.05.2016
sedmiboj [Zky] 3117 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 Kolín 24.05.2017
60 m 09.01 h Veletov 26.11.2017
150 m 21.99 Stará Boleslav 06.09.2017
300 m 49.41 h Praha - Strahov 27.01.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.16 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 17.37 Beroun 23.06.2017
200 m překážek (0.76) 33.51 Beroun 23.06.2017
skok vysoký 1.45 Kolín 25.04.2017
skok vysoký 1.46 h Kolín 13.12.2017
skok o tyči 2.10 h Praha - Strahov 05.02.2017
skok o tyči 2.20 Beroun 23.06.2017
skok daleký 3.97 Brno 12.09.2017
skok daleký 4.36 h Veletov 26.11.2017
pohár rozhlasu 1646 Kolín 10.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2017 10. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.46
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Strahov 10.16
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok o tyči/Jky 6 Praha - Strahov 2.00
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/Jky 17= Praha - Strahov 1.35
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B 3 Veletov 09.01
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 5 Veletov 4.36
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Veletov 10.58
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Veletov 1.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Kladno 17.62
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 5 Kladno 34.59
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žky 6= Kladno 2.00
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R21 4 Brno 09.01
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Brno 17.42
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB 5 Brno 17.49
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žky/FB 4= Brno 1.38
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KF 18 Brno 3.97
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 21.99
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Stará Boleslav 18.01
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Kolín 18.01
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 Kolín DNS
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Beroun 17.37
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 5 Beroun 33.51
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok o tyči/Žky/F Beroun 2.20
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 3 Kladno 17.32
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 5 Kladno 33.81
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žky 4 Kladno 2.00
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Kolín 17.38
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 5= Kolín 1.40
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) pohár rozhlasu/Žky 28 Kolín 0470
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 60 m/Žky 4 Kolín 08.91
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) skok vysoký/Žky 8= Kolín 1.36
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 5 Kladno 34.79
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky 6= Kladno 1.35
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žky 5 Kladno 2.00
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žky Kolín 1646
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žky Kolín 1.37
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žky 4 Kolín 09.12
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F 8 Kolín 1.40
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 3 Kolín 17.80
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 4 Kolín 33.61
07.05.2017 Finále Polabské výškařské Tour (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 3= Kolín 1.35
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Vlašim 17.67
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Vlašim 34.48
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Žky/F Vlašim 2.00
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Kolín 17.81
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 13 Kolín 1.35
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 4 Kolín 1.45
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Kolín 17.81
23.03.2017 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek a TJ Sokol Kolí) skok vysoký/Žky/FA Velký Osek 1.35
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 3 Praha - Strahov 10.99
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 18 Praha - Strahov 1.35
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žky Praha - Strahov 2.10
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 4 Praha - Stromovka 10.66
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Stromovka NM
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B6 8 Praha - Stromovka 09.11
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Žky 4 Praha - Strahov 2.00
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B6 3 Praha - Strahov 49.41
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha - Strahov 11.00
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok vysoký/Žky/F 9 Praha - Strahov 1.40