Karta atleta

Export do excelu
  • Omastová Valentýna
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 08.82 Nová Včelnice 12.05.2018
60 m 08.84 h Praha - Strahov 10.02.2018
100 m 14.61 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
150 m 21.69 Písek 03.06.2018
150 m 22.53 h Praha - Strahov 28.01.2017
200 m 33.80 České Budějovice 26.09.2019
200 m 30.75 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 50.04 České Budějovice 07.05.2017
400 m 79.06 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
800 m 3:24.97 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
60 m překážek 13.27 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
pohár rozhlasu 0878 okres Jindřichův Hradec 10.05.2017
středoškolský pohár 0779 Stadion SK Čtyři Dvory 20.09.2018
pětiboj 1346 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
hod kriketovým míčkem 25.24 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
vrh koulí 3kg 08.43 Stadion SK Čtyři Dvory 20.09.2018
vrh koulí 3kg 07.16 h Praha - Strahov 10.02.2018
skok daleký 3.65 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
skok daleký 3.65 h Praha - Strahov 28.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žky 7 České Budějovice 07.75
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žky 6 České Budějovice 09.04
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R2 5 České Budějovice 09.17
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B5 7 České Budějovice 22.44
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B3 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.18
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B4 2 České Budějovice (Čtyři Dvory) 22.69
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/Žky/B4 4 Tábor 22.21
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B3 3 Tábor 08.89
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Jindřichův Hradec kategorie III a IV (OR AŠSK J. Hradec, SKOK J. Hradec, TJ Nová Včelnice, učitelé TV) dálka/Žkm/F 4 okres Jindřichův Hradec 4.02
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Jindřichův Hradec kategorie III a IV (OR AŠSK J. Hradec, SKOK J. Hradec, TJ Nová Včelnice, učitelé TV) 60 m/Žkm/B1 2 okres Jindřichův Hradec 09.00
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B5 4 České Budějovice 09.06
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 300 m/Žky/B1 2 České Budějovice 50.04
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/B3 1 Jindřichův Hradec 09.11
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 800 m/Žky 12 Jindřichův Hradec 3:27.0
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/Žky 9 Jindřichův Hradec 3.72
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) koule 3kg/Žky 7 Jindřichův Hradec 06.88
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R2 3 Praha - Strahov 09.08
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žky/B5 2 Praha - Strahov 22.53
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žky/F 17 Praha - Strahov 3.65