Karta atleta

Export do excelu
  • Svědíková Ema
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 09.38 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
60 m 09.01 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 14.23 Nová Včelnice 16.09.2018
150 m 21.53 Tábor 27.05.2017
200 m 29.94 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:46.83 Tábor 10.06.2017
60 m překážek 12.68 České Budějovice 12.06.2016
60 m překážek 12.02 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m překážek 18.93 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
pohár rozhlasu 1002 okres Jindřichův Hradec 10.05.2017
středoškolský pohár 1015 Atletický stadion Josefa Jelínka , Nová Včelnice 19.09.2018
pětiboj 1844 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
sedmiboj 2638 Pacov 15.07.2017
hod diskem 1kg 25.48 Písek 25.05.2019
hod oštěpem 500g 24.60 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 42.52 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
vrh koulí 3kg 11.72 Písek 25.05.2019
vrh koulí 3kg 11.72 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 4kg 10.03 Praha - Eden 08.06.2019
skok daleký 4.43 Tábor 26.09.2018
skok daleký 3.97 h Praha - Strahov 19.01.2019
skok vysoký 1.20 Pacov 15.07.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.72 h Praha - Strahov 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky 15 Praha - Stromovka 10.05
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 800 m/Ž/F Nová Včelnice 2:57.45
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Ž/B02 MS Nová Včelnice 19.91
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R2 7 Brno 18.95
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) koule 3kg/Žky/FA 10 Brno 09.57
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/B3 2 České Budějovice (Čtyři Dvory) 18.93
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žky/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.84
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B2 2 Pacov 21.83
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F 4 Pacov 3:00.34
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Žky/B1 4 Pacov 19.43
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žky/F Pacov 1.20
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F 9 Pacov 3.79
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Žky/F Pacov 09.98
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žky/F 6 Pacov 17.85
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj/Žky/F 5 Pacov 2638
18.06.2017 Krajský přebor mužů a žen na dráze (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Dky/F MS Třebíč 09.54
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Žky/F 5 Tábor 2:46.83
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) koule 3kg/Žky/F Tábor 09.68
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/B2 4 Písek 14.49
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Ž/F Písek 2:53.41
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) dálka/Ž/F 12 Písek 3.93
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žky/B2 3 Tábor 21.53
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) koule 3kg/Žky/F Tábor 09.68
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) koule 3kg/Žky/F Veselí nad Lužnicí 08.89
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/F 5 České Budějovice 19.31
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Dky/F 11 České Budějovice 08.53
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B5 MB Jindřichův Hradec 14.31
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Ž/F MB Jindřichův Hradec 4.02
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Jindřichův Hradec kategorie III a IV (OR AŠSK J. Hradec, SKOK J. Hradec, TJ Nová Včelnice, učitelé TV) 60 m/Žky/B1 7 okres Jindřichův Hradec 09.07
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Jindřichův Hradec kategorie III a IV (OR AŠSK J. Hradec, SKOK J. Hradec, TJ Nová Včelnice, učitelé TV) 800 m/Žky/B1 4 okres Jindřichův Hradec 2:50.92
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m př./Žky/B5 2 České Budějovice 19.70
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žky/F 7 České Budějovice 08.59
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/B2 3 Jindřichův Hradec 09.19
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 800 m/Žky 8 Jindřichův Hradec 3:04.0
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/Žky 10 Jindřichův Hradec 3.71
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) koule 3kg/Žky Jindřichův Hradec 08.69
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žky 7 České Budějovice 07.70
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žky 7 České Budějovice 09.17
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dky/R5 6 Praha - Stromovka 09.01
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B3 4 Praha - Stromovka 12.02