Karta atleta

Export do excelu
  • Silvie Koudelková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Linhart David
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Kolín 27.05.2018
60 m 08.12 h Ostrava 06.03.2021
100 m 12.94 Kolín 22.08.2020
150 m 19.85 Beroun 15.06.2018
150 m 20.46 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 26.39 h Ostrava 07.03.2021
200 m 26.65 Stará Boleslav 12.06.2021
300 m 44.25 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 42.10 Stará Boleslav 30.08.2020
400 m 61.19 Mladá Boleslav 04.07.2020
400 m 59.87 h Praha - Stromovka 30.01.2021
600 m 1:58.46 Stará Boleslav 23.06.2017
800 m 2:32.83 Stará Boleslav - Houštka 15.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.74 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.35 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.83 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.87 Beroun 15.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.47 Stará Boleslav 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 32.90 Kolín 27.05.2018
300 m překážek (0.76) 46.13 Praha - Přátelství 27.08.2020
400 m překážek (0.76) 66.11 Stará Boleslav 12.06.2021
skok vysoký 1.26 h Český Brod 25.11.2017
skok vysoký 1.31 Stará Boleslav 06.10.2018
skok daleký 4.70 Stará Boleslav 21.08.2019
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 3kg 08.04 Stará Boleslav 06.10.2018
hod oštěpem 500g 22.54 Stará Boleslav 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 29.60 Stará Boleslav 08.10.2016
pohár rozhlasu 1390 Stará Boleslav - Houštka 15.05.2018
středoškolský pohár 2597 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 2598 Kolín 07.10.2019
pětiboj 1454 Stará Boleslav 08.10.2016
sedmiboj [Zky] 3295 Stará Boleslav 07.10.2018
sedmiboj [Dky] 3147 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Stará Boleslav 23.06.2017
60 m 08.58 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 20.95 Kladno 21.05.2017
150 m 20.59 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 46.56 Kladno 21.05.2017
300 m 45.47 h Praha - Stromovka 02.12.2017
600 m 1:58.46 Stará Boleslav 23.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.65 h Praha - Strahov 10.12.2017
200 m překážek (0.76) 34.61 Kladno 09.06.2017
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 23.06.2017
skok vysoký 1.26 h Český Brod 25.11.2017
skok daleký 4.15 Stará Boleslav 23.06.2017
skok daleký 3.93 h Český Brod 25.11.2017
vrh koulí 3kg 06.96 Stará Boleslav 23.06.2017
hod oštěpem 500g 20.53 Vlašim 05.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R04 2 Praha - Strahov 08.61
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Praha - Strahov 10.65
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 08.58
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 2 Praha - Stromovka 20.59
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 45.47
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 10.8
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 08.3
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 8 Český Brod 3.93
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žky Český Brod 1.26
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B2 4 Stará Boleslav 08.90
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/F Stará Boleslav 35.53
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Kolín 36.48
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 4 Kolín 21.8
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/F Stará Boleslav 35.92
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B4 1 Stará Boleslav 08.90
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B3 4 Stará Boleslav 48.14
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 Beroun DNF
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Dky/B1 1 Stará Boleslav 08.75
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Dky/F Stará Boleslav 1:58.46
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dky 6 Stará Boleslav 1.30
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Dky Stará Boleslav 4.15
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Stará Boleslav 06.96
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 2 Kladno 20.90
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B4 1 Kladno 34.61
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Stará Boleslav 21.15
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B1 4 Stará Boleslav 08.87
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 2 Kladno 20.95
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B3 1 Kladno 46.56
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B9 2 Vlašim 21.66
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B4 2 Vlašim 47.71
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žky/F 13 Vlašim 20.53