Karta atleta

Export do excelu
  • Vébrová Eliška
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.13 h Sokolov 18.1.2017
60 m 07.99 Stříbro 3.6.2018
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 24.2.2018
100 m 12.89 Plzeň 10.6.2018
150 m 19.37 Stříbro 3.6.2018
150 m 19.61 h Ostrava 3.3.2018
200 m 26.44 Olomouc 28.6.2019
300 m 43.30 Břeclav 23.9.2017
600 m 2:21.18 h Praha-Strahov 15.2.2014
800 m 2:49.58 Mariánské Lázně 11.5.2016
50 m překážek 09.03 h Sokolov 14.12.2016
60 m překážek 10.50 Plzeň 23.9.2016
60 m překážek 09.25 h Praha - Stromovka 24.2.2018
100 m překážek 15.36 Stříbro 10.6.2017
200 m překážek 39.59 Chodov 14.9.2017
pohár rozhlasu 1102 Ostrov 16.5.2018
pětiboj 2326 Mariánské Lázně 11.5.2016
hod kriketovým míčkem 36.31 Mariánské Lázně 11.5.2016
vrh koulí 2kg 10.82 Karlovy Vary 8.6.2016
vrh koulí 2kg 10.17 h Praha-Stromovka 23.1.2016
vrh koulí 3kg 08.45 Chodov 29.4.2017
vrh koulí 3kg 08.48 h Praha - Stromovka 22.1.2017
skok daleký 4.50 Karlovy Vary 1.5.2017
skok daleký 4.67 h Sokolov 18.1.2017
Přespolní běh 0:02:16 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 12.90 Stará Boleslav 23.6.2019
200 m 26.44 Olomouc 28.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 3 Praha - Stromovka 09.37
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R3 5 Praha - Stromovka 08.21
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 1 Praha - Stromovka 09.46
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 08.14
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B16 1 Praha - Stromovka 20.26
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/R4 6 Břeclav 43.30
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/R2 8 Břeclav 17.85
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B2 5 Kolín 15.89
14.09.2017 2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS (ŠAK Chodov, z. s.) 200 m př./Žky/B 2 Chodov 39.59
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R12 3 Brno 08.19
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/FB Brno 08.26
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B4 2 Brno 43.69
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R2 2 Brno 15.95
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/FA 4 Brno 15.81
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/Ž/B3 1 Vlašim 27.39
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B3 MB Praha - Podvinný mlýn 27.66
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) koule 3kg/Žky/F Brno NM
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/R04 5 Brno 15.66
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Karlovy Vary 08.29
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žky/B1 2 Karlovy Vary 44.14
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 100 m př./Žky/B1 1 Karlovy Vary 15.84
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R6 1 Stříbro 08.18
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/F 6 Stříbro 08.18
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B2 Stříbro DNS
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B1 4 Stříbro 44.34
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/B1 2 Stříbro 15.36
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žky/F Stříbro NM
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/Ž/B2 4 Sušice 27.39
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R2 4 České Budějovice 13.27
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/F 4 České Budějovice 15.49
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B4 2 Praha - Děkanka 27.36
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 100 m př./Žky/F Mariánské Lázně 16.37
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žky/F Mariánské Lázně 08.40
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Dky/B3 1 Sušice 27.19
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m př./Dky/B2 1 Sušice 16.13
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B1 2 Karlovy Vary 08.30
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/Žky Karlovy Vary 4.50
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B1 2 Karlovy Vary 27.70
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) koule 3kg/Žky/F 7 Chodov 08.45
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m př./Žky/B1 2 Chodov 16.74
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Žky/R3 1 Chodov 08.49
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Žky/F 5 Chodov 08.58
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.43
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 20.46
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Žky/F 10 Praha - Stromovka 4.19
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) koule 3kg/Žky/F Praha - Stromovka 08.48
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Ž 3= Sokolov 07.13
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) dálka/Ž 7 Sokolov 4.67