Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Horejšová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.55 České Budějovice 11.05.2014
60 m 08.89 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m 08.73 Tábor 10.06.2017
100 m 14.28 Nová Včelnice 10.06.2018
150 m 24.49 Písek 24.05.2015
150 m 22.60 h Praha - Strahov 28.01.2017
600 m 2:12.92 Tábor 27.09.2014
1500 m 6:53.96 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 h Praha-Strahov 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.22 České Budějovice 11.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.65 h Praha - Strahov 28.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.34 České Budějovice 07.05.2017
200 m překážek (0.76) 38.14 České Budějovice 08.05.2016
skok vysoký 1.15 h České Budějovice 28.03.2015
skok vysoký 1.38 Nová Včelnice 15.09.2019
skok o tyči 2.21 Nová Včelnice 16.09.2018
skok daleký 4.50 Tábor 26.09.2018
trojskok 09.27 Nová Včelnice 10.06.2018
hod kladivem 3kg 20.31 Písek 03.06.2018
hod oštěpem 500g 26.79 Tábor 27.05.2017
hod oštěpem 600g 25.07 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.49 České Budějovice 12.06.2016
hod plným míčem 1kg 8.48 Tábor 08.06.2014
středoškolský pohár 2118 Tábor 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m 08.73 Tábor 10.06.2017
100 m 14.34 Jindřichův Hradec 14.05.2017
150 m 22.60 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.65 h Praha - Strahov 28.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.34 České Budějovice 07.05.2017
skok vysoký 1.32 Nová Včelnice 17.09.2017
skok o tyči 2.05 Nová Včelnice 17.09.2017
trojskok 09.01 Písek 04.06.2017
hod kladivem 3kg 19.60 Tábor 10.06.2017
hod oštěpem 500g 26.79 Tábor 27.05.2017
hod oštěpem 600g 22.35 Písek 04.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Ž/F 8 Nová Včelnice 1.32
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok o tyči/Ž/F Nová Včelnice 2.05
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Ž/B02 1 Nová Včelnice 14.40
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B2 4= České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.84
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 České Budějovice (Čtyři Dvory) 22.68
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B2 3 Tábor 08.73
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 5 Tábor 19.60
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok o tyči/Žky/F Tábor 2.00
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Ž/F 9 Písek 1.26
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) trojskok/Ž/F Písek 09.01
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Písek 22.35
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 500g/Žky/F Tábor 26.79
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Žky/F 4 Tábor 2.00
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B3 3 Jindřichův Hradec 14.34
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 7 Jindřichův Hradec 1.30
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok o tyči/Ž/F Jindřichův Hradec NM
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B4 2 České Budějovice 08.80
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 2 České Budějovice 18.34
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 České Budějovice 25.76
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R4 1 Praha - Strahov 08.89
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žky/B6 1 Praha - Strahov 22.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 3 Praha - Strahov 11.65