Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Czeschová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Olympia Bruntál z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.08 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.05 Opava 03.05.2018
150 m 19.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 19.71 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m 42.89 Brno 27.06.2017
300 m 42.96 h Ostrava 03.03.2018
600 m 1:57.62 Brno 09.09.2014
800 m 2:29.24 Ostrava 17.05.2016
1000 m 3:37.3 ZŠ Paskovská 18.06.2015
skok daleký 4.03 Brno 12.09.2017
hod kriketovým míčkem 22.39 Brno 10.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Ostrava 03.02.2017
60 m 08.17 Brno 26.06.2017
150 m 19.93 Opava 04.05.2017
150 m 19.92 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
300 m 42.89 Brno 27.06.2017
300 m 43.04 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok daleký 4.03 Brno 12.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 43.04
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B3 1 Ostrava - Vítkovice 19.92
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žky Dlouhoňovice DNS
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/R1 2 Břeclav 43.56
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/R1 3 Šumperk 08.46
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/FB Šumperk 08.30
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B2 5 Šumperk 20.21
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Šumperk 43.49
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R13 3 Brno 08.23
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/FB 7 Brno 08.40
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B3 2 Brno 42.91
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KE 18 Brno 4.03
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 Ostrava DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R02 4 Brno 08.17
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/R04 5 Brno 42.89
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B1 4 Frýdek-Místek 20.10
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B1 3 Frýdek-Místek 43.17
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B1 1 Frýdek-Místek 08.30
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Znojmo 43.41
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Znojmo 19.73
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B2 3 Třinec 20.06
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B1 2 Třinec 42.98
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B1 4 Třinec 08.34
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B3 1 Opava 08.41
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B2 1 Opava 19.93
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B3 1 Opava 43.53
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R4 6 Praha - Stromovka 20.07
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R3 5 Praha - Stromovka 43.12
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 4 Ostrava 08.27
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 4 Ostrava 08.28
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 3 Ostrava 19.97
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 3 Ostrava 43.28
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 4 Ostrava 08.38
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 5 Ostrava 20.23
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 1 Ostrava 43.39
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 4 Ostrava 08.34