Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Půlpánová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Klimpl Bohuslav, Pulpán Milan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Kolín 08.05.2017
60 m 08.81 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
150 m 22.05 Stará Boleslav 23.09.2020
200 m 29.83 Kolín 08.05.2019
300 m 57.09 Turnov 22.09.2013
300 m 54.05 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
400 m 74.21 Jičín 05.05.2019
800 m 2:54.17 Kolín 11.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.89 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2016
200 m překážek (0.76) 34.64 Nové Město nad Metují 17.06.2017
skok vysoký 1.44 Kolín 11.10.2017
skok vysoký 1.40 h Jilemnice 07.12.2017
skok daleký 4.62 h Jilemnice 07.12.2017
skok daleký 4.81 Dvůr Králové nad Labem 28.04.2018
vrh koulí 2kg 11.99 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
vrh koulí 2kg 12.79 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2016
vrh koulí 3kg 11.34 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
vrh koulí 3kg 11.50 Pardubice 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 36.43 Nová Paka 01.09.2018
hod diskem 1kg 34.56 Jičín 28.09.2018
hod kladivem 3kg 22.11 Hradec Králové 27.05.2018
hod oštěpem 400g 28.01 Jablonec nad Nisou 08.06.2016
hod oštěpem 500g 42.28 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod oštěpem 600g 38.28 Chrudim 05.07.2020
hod kriketovým míčkem 52.65 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2016
pohár rozhlasu 1824 Turnov 17.05.2017
hod plným míčem 1kg 09.05 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
středoškolský pohár 1108 městský stadion Turnov 19.09.2018
čtyřboj 2186 Kolín 11.10.2017
trojboj 1883 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 Kolín 08.05.2017
800 m 2:54.17 Kolín 11.10.2017
200 m překážek (0.76) 34.64 Nové Město nad Metují 17.06.2017
skok vysoký 1.44 Kolín 11.10.2017
skok vysoký 1.40 h Jilemnice 07.12.2017
skok daleký 4.49 Nové Město nad Metují 17.06.2017
skok daleký 4.62 h Jilemnice 07.12.2017
vrh koulí 3kg 11.35 Břeclav 24.09.2017
hod diskem 0,75kg 30.23 Nové Město nad Metují 17.06.2017
hod oštěpem 500g 35.90 Kolín 08.05.2017
pohár rozhlasu 1824 Turnov 17.05.2017
čtyřboj 2186 Kolín 11.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2017 4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ (SK Nové Město nad Metují a SG ) skok vysoký/Žky 2= Jilemnice 1.40
07.12.2017 4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ (SK Nové Město nad Metují a SG ) skok daleký/Žky Jilemnice 4.62
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky 7 Kolín 2186
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) vrh koulí 3kg/Žky Kolín 10.62
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) skok vysoký/Žky 9 Kolín 1.44
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B03 2 Kolín 08.72
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B02 10 Kolín 2:54.17
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky 6 Břeclav 11.35
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žky 12 Břeclav 33.69
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) vrh koulí 3kg/Žky Jičín 10.92
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod diskem 0,75kg/Žky Jičín 29.98
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod oštěpem 500g/Žky Jičín 33.87
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 2 Dvůr Králové nad Labem 36.49
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) vrh koulí 3kg/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 10.97
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) hod diskem 0,75kg/Žky/F MB Dvůr Králové nad Labem 26.30
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) hod oštěpem 500g/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 35.84
06.09.2017 10. vrhačská středa (L&L athletics management) hod diskem 0,75kg/Žky Jablonec nad Nisou 30.12
06.09.2017 10. vrhačská středa (L&L athletics management) vrh koulí 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.63
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) hod oštěpem 500g/Žky/F MB Jičín
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) hod oštěpem 500g/Žky Dvůr Králové nad Labem 33.34
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) hod oštěpem 500g/Žky/F 8 Brno 33.99
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Brno 09.86
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Nové Město nad Metují 34.64
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žky 6 Nové Město nad Metují 4.49
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 0,75kg/Žky Nové Město nad Metují 30.23
31.05.2017 6. vrhačská středa (L&L athletics management) vrh koulí 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.96
31.05.2017 6. vrhačská středa (L&L athletics management) hod diskem 0,75kg/Žky Jablonec nad Nisou 28.86
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) vrh koulí 3kg/Žky Trutnov 10.30
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Trutnov 25.97
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) pohár rozhlasu/Žky Turnov 1824
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) vrh koulí 3kg/Žky/F Turnov 10.98
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) skok vysoký/Žky/F 4= Turnov 1.43
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) skok vysoký/Žky/F Turnov (vesnické ZŠ) 1.42
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) vrh koulí 3kg/Žky/F Turnov (vesnické ZŠ) 10.59
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žky/F 8 Turnov (vesnické ZŠ) 1102
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F Kolín 10.83
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky/F Kolín 35.90
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 7 Kolín 08.72
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky Hradec Králové 10.81
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Žky Hradec Králové 35.43