Karta atleta

Export do excelu
  • Půlpánová Magdaléna
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jilemnice
  • Trenér David Šnajdr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Kolín 8.5.2017
60 m 08.81 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
150 m 22.18 Trutnov 23.6.2018
200 m 29.83 Kolín 8.5.2019
300 m 57.09 Turnov 22.9.2013
300 m 54.05 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
400 m 74.21 Jičín 5.5.2019
800 m 2:54.17 Kolín 11.10.2017
60 m překážek 10.89 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
200 m překážek 34.64 Nové Město nad Metují 17.6.2017
pohár rozhlasu 1824 Turnov 17.5.2017
středoškolský pohár 1108 městský stadion Turnov 19.9.2018
čtyřboj 2186 Kolín 11.10.2017
trojboj 1883 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
hod diskem 0,75kg 36.43 Nová Paka 1.9.2018
hod diskem 1kg 34.56 Jičín 28.9.2018
hod kladivem 3kg 22.11 Hradec Králové 27.5.2018
hod oštěpem 400g 28.01 Jablonec nad Nisou 8.6.2016
hod oštěpem 500g 39.36 Stará Boleslav 5.9.2018
hod oštěpem 600g 34.79 Jičín 28.9.2018
hod kriketovým míčkem 52.65 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
hod plným míčem 1kg 09.05 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
vrh koulí 2kg 12.79 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
vrh koulí 2kg 11.99 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 3kg 11.35 Břeclav 23.9.2017
vrh koulí 3kg 11.34 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
skok daleký 4.81 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
skok daleký 4.62 h Jilemnice 7.12.2017
skok vysoký 1.44 Kolín 11.10.2017
skok vysoký 1.40 h Jilemnice 7.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.83 Kolín 8.5.2019
400 m 74.21 Jičín 5.5.2019
hod diskem 1kg 30.76 Trutnov 23.6.2019
hod oštěpem 500g 37.77 Olomouc 28.6.2019
hod oštěpem 600g 34.58 Mladá Boleslav 24.8.2019
vrh koulí 3kg 11.31 Nové Město nad Metují 31.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2017 4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ (SK Nové Město nad Metují a SG ) výška/Žky 2= Jilemnice 1.40
07.12.2017 4.ročník závodu ve skoku vysokodalekém „O tričko šéftrenéra“ (SK Nové Město nad Metují a SG ) dálka/Žky Jilemnice 4.62
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky 7 Kolín 2186
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) koule 3kg/Žky Kolín 10.62
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) výška/Žky 9 Kolín 1.44
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B03 2 Kolín 08.72
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B02 10 Kolín 2:54.17
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky 6 Břeclav 11.35
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Žky 12 Břeclav 33.69
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) koule 3kg/Žky Jičín 10.92
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) disk 0,75kg/Žky Jičín 29.98
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) oštěp 500g/Žky Jičín 33.87
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m př./Žky/B2 2 Dvůr Králové nad Labem 36.49
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) koule 3kg/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 10.97
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) disk 0,75kg/Žky/F MB Dvůr Králové nad Labem 26.30
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) oštěp 500g/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 35.84
06.09.2017 10. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 0,75kg/Žky Jablonec nad Nisou 30.12
06.09.2017 10. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.63
02.09.2017 3. kolo KPD dorostu a juniorů (AC TJ Jičín) oštěp 500g/Žky/F MB Jičín
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) oštěp 500g/Žky Dvůr Králové nad Labem 33.34
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) oštěp 500g/Žky/F 8 Brno 33.99
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) koule 3kg/Žky/F 13 Brno 09.86
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m př./Žky/B2 3 Nové Město nad Metují 34.64
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žky 6 Nové Město nad Metují 4.49
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) disk 0,75kg/Žky Nové Město nad Metují 30.23
31.05.2017 6. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.96
31.05.2017 6. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 0,75kg/Žky Jablonec nad Nisou 28.86
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) koule 3kg/Žky Trutnov 10.30
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) disk 0,75kg/Žky 4 Trutnov 25.97
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) poharR/Žky Turnov 1824
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) koule 3kg/Žky/F Turnov 10.98
17.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Liberecký kraj (Turnov, městský stadion Ludvík) výška/Žky/F 4= Turnov 1.43
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) výška/Žky/F Turnov (vesnické ZŠ) 1.42
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) koule 3kg/Žky/F Turnov (vesnické ZŠ) 10.59
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) poharR/Žky/F 8 Turnov (vesnické ZŠ) 1102
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky/F Kolín 10.83
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky/F Kolín 35.90
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 7 Kolín 08.72
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Žky Hradec Králové 10.81
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 500g/Žky Hradec Králové 35.43