Karta atleta

Export do excelu
  • Beáta Buczková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.75 Opava 28.05.2015
150 m 23.83 h Ostrava 17.01.2016
150 m 22.55 Opava 04.05.2017
300 m 49.50 h Ostrava 17.01.2016
300 m 47.52 Třinec 23.05.2017
500 m 1:31.6 Frýdek-Místek 23.05.2018
600 m 1:51.8 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 2:37.64 Uherské Hradiště 30.06.2018
800 m 2:37.93 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1 anglická míle 6:48.7 Frýdek-Místek 29.06.2016
skok vysoký 1.20 Frýdek-Místek 10.05.2017
skok daleký 3.48 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 4.12 Frýdek-Místek 10.05.2017
hod diskem 0,75kg 15.90 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 500g 11.92 Frýdek-Místek 12.06.2017
hod kriketovým míčkem 28.03 Frýdek-Místek 01.05.2016
pohár rozhlasu 1340 Frýdek-Místek 10.05.2017
čtyřboj 1087 Třinec 19.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Frýdek-Místek 01.05.2017
150 m 22.55 Opava 04.05.2017
300 m 47.52 Třinec 23.05.2017
600 m 1:56.7 Frýdek-Místek 12.04.2017
800 m 2:39.17 Šumperk 17.09.2017
skok vysoký 1.20 Frýdek-Místek 10.05.2017
skok daleký 4.12 Frýdek-Místek 10.05.2017
hod diskem 0,75kg 15.90 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 500g 11.92 Frýdek-Místek 12.06.2017
pohár rozhlasu 1340 Frýdek-Místek 10.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Šumperk 2:39.17
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B1 6 Ostrava 2:43.02
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Frýdek-Místek 15.90
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 500g/Žky 8 Frýdek-Místek 11.92
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B6 3 Frýdek-Místek 22.69
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B2 4 Frýdek-Místek 49.01
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/F 9 Frýdek-Místek 2:41.38
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B1 7 Třinec 22.19
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B1 7 Třinec 47.52
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) pohár rozhlasu/Žky Frýdek-Místek 1340
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) skok daleký/Žky Frýdek-Místek 4.12
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) skok vysoký/Žky 10 Frýdek-Místek 1.20
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B1 5 Opava 22.55
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B3 3 Opava 48.51
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B4 6 Frýdek-Místek 09.17
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 11 Frýdek-Místek 4.08
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/B 7 Frýdek-Místek 2:50.46
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žky 6 Frýdek-Místek 1:56.7