Karta atleta

Export do excelu
  • Rašovská Zuzana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.61 Třebíč 10.5.2016
60 m 08.36 Pacov 10.6.2017
60 m 08.47 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 13.62 Třebíč 26.5.2019
150 m 20.74 Třebíč 6.5.2017
150 m 21.14 h Praha - Stromovka 15.2.2017
200 m 27.83 Pacov 16.6.2019
300 m 44.74 Jihlava 17.6.2018
300 m 47.17 h Praha - Strahov 20.1.2018
400 m 61.59 Vyškov 18.5.2019
400 m 65.77 h Praha - Strahov 20.1.2019
600 m 1:55.95 Olomouc 27.9.2015
800 m 2:41.77 Třebíč 24.9.2016
60 m překážek 10.84 Třebíč 24.9.2016
100 m překážek 17.49 Třebíč 6.5.2017
200 m překážek 33.36 Pacov 10.6.2017
pohár rozhlasu 1240 Třebíč 22.5.2018
pětiboj 2359 Třebíč 24.9.2016
sedmiboj 3110 Třebíč 6.5.2017
čtyřboj 2075 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 500g 21.26 Třebíč 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 32.54 Jihlava 15.5.2016
vrh koulí 2kg 06.76 Nové Město na Moravě 28.5.2016
vrh koulí 3kg 07.50 Kolín 11.10.2017
skok daleký 5.22 Vyškov 18.5.2019
skok daleký 5.16 h Praha - Strahov 20.1.2019
trojskok 10.42 Jihlava 22.6.2019
trojskok 10.66 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok vysoký 1.30 Nové Město na Moravě 28.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.62 Třebíč 26.5.2019
200 m 27.83 Pacov 16.6.2019
400 m 61.59 Vyškov 18.5.2019
400 m 65.77 h Praha - Strahov 20.1.2019
skok daleký 5.22 Vyškov 18.5.2019
skok daleký 5.16 h Praha - Strahov 20.1.2019
trojskok 10.42 Jihlava 22.6.2019
trojskok 10.66 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky 13 Kolín 2075
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B01 6 Kolín 08.50
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B01 9 Kolín 2:43.99
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) koule 3kg/Žky 22 Kolín 07.50
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) dálka/Žky 6 Kolín 4.70
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 2 Třebíč 08.48
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B1 2 Třebíč 2:42.25
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žky/F Třebíč 4.57
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F 13 Třebíč 07.47
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) čtyřboj/Žky/F Třebíč 2064
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R1 4 České Budějovice 08.48
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F2 České Budějovice 08.53
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B3 5 České Budějovice 21.21
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žky/B2 4 České Budějovice 34.17
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R14 5 Brno 08.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B9 1 Brno 45.78
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R4 2 Brno 17.59
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KD 16 Brno 4.60
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B1 4 Jihlava 08.62
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/F Jihlava 08.61
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 200 m př./Žky/F 4 Jihlava 35.18
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žky/F Jihlava 4.73
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B1 5 Pacov 08.65
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B2 1 Pacov 45.90
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov 4.69
12.06.2017 Přebor Velkého Meziříčí v trojskoku (TJ Sokol Velké Meziříčí) trojskok/Ž 5 Velké Meziříčí 09.23
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B1 3 Pacov 08.36
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m př./Žky/B2 1 Pacov 33.36
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F 6 Pacov 4.52
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/B3 MB Hodonín 13.82
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Ž/F MB Hodonín 4.87
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) poharR/Žky 8 Třebíč 1198
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 60 m/Žky/B1 4 Třebíč 08.54
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) dálka/Žky/F Třebíč 4.81
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 4 Třebíč 08.46
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B1 Třebíč DNS
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky Třebíč 4.79
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B2 1 Třebíč 20.74
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F 4 Třebíč 2:45.56
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žky/B4 2 Třebíč 17.49
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) výška/Žky/F 15 Třebíč 1.23
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žky/F 6 Třebíč 4.55
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F 16 Třebíč 07.08
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) oštěp 500g/Žky/F 12 Třebíč 17.57
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj/Žky/F 10 Třebíč 3110
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B2 2 Jihlava 08.40
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B2 1 Jihlava 20.93
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žky/F Jihlava 4.65
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 3 Třebíč 08.62
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B1 3 Třebíč 47.24
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 4 Třebíč 4.49
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 08.73
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 1 Praha - Stromovka 21.14
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B4 2 Praha - Stromovka 08.69
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B8 Praha - Stromovka DNS
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 5 Praha - Strahov 08.67
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/F 6 Praha - Strahov 08.67
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 21.32
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B3 3 Praha - Strahov 47.34