Karta atleta

Export do excelu
  • Ticháčková Jana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.08 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.85 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 08.74 h Praha - Stromovka 2.2.2019
150 m 21.36 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 21.28 h Praha-Stromovka 1.12.2018
200 m 28.64 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 2:07.74 Praha-Jeseniova 9.6.2016
800 m 3:01.57 Praha - Eden 30.8.2017
hod kriketovým míčkem 23.10 Praha-Děkanka 25.4.2016
vrh koulí 2kg 07.34 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
vrh koulí 3kg 07.46 Praha - Přátelství 29.5.2018
skok daleký 3.64 Praha - Děkanka 31.5.2017
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.74 h Praha - Stromovka 2.2.2019
200 m 28.64 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R8 1 Praha-Strahov 08.84
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B19 3 Praha-Strahov 21.69
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 5 Praha - Stromovka 08.92
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žky/F 6 Praha - Děkanka 3.71
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 5 Praha - Děkanka 06.36
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Eden 09.34
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 4 Praha - Eden 22.97
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B4 5 Praha - Eden 09.14
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žky/F 11 Praha - Eden 3:01.57
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B3 5 Praha - Eden 08.96
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B5 3 Praha - Eden 21.84
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B3 2 Praha - Děkanka 08.91
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 33 Praha - Děkanka 3.64
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 22.56
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B9 3 Praha - Podvinný mlýn 09.24
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B6 7 Praha - Juliska 09.10
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B8 2 Praha - Děkanka 09.35
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B8 5 Praha - Děkanka 22.61
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B3 1 Praha - Děkanka 09.21
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 6 Praha - Stromovka 09.19