Karta atleta

Export do excelu
  • Hladíková Tereza
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.53 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
60 m 09.40 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 24.88 Praha-Radotín 9.6.2016
150 m 22.43 h Praha-Strahov 11.1.2019
300 m 49.10 Praha - Vokovice 29.5.2018
300 m 47.94 h Praha-Stromovka 31.1.2018
400 m 70.84 Praha - Děkanka 20.5.2018
600 m 2:15.80 Praha-Jeseniova 2.5.2016
800 m 3:03.7 Radotín 10.5.2018
60 m překážek 14.08 Praha - Kotlářka 15.6.2016
200 m překážek 39.42 Praha - Eden 21.6.2017
pohár rozhlasu 0370 Radotín 10.5.2018
hod diskem 0,75kg 14.28 Praha-Vinohrady 18.5.2018
hod oštěpem 500g 22.15 Praha - Eden 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 25.86 Praha-Jeseniova 24.9.2015
vrh koulí 2kg 05.90 Praha-Radotín 9.6.2016
vrh koulí 2kg 06.15 h Praha-Strahov 6.12.2016
vrh koulí 3kg 07.54 Radotín 10.5.2018
skok daleký 3.90 Praha - Juliska 6.9.2017
skok daleký 4.14 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok vysoký 1.07 Praha-Stromovka 21.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.43 h Praha-Strahov 11.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) dálka/Žky 11 Praha - Juliska 3.90
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) koule 3kg/Žky 17 Praha - Juliska 06.11
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B6 4 Praha - Eden 23.17
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B3 3 Praha - Eden 39.42
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B2 4 Praha - Děkanka 50.42
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 32 Praha - Děkanka 3.72
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 28 Praha - Podvinný mlýn 3.80
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žky 22 Praha - Podvinný mlýn 05.59
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B4 5 Praha - Děkanka 73.93
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Ž Praha - Děkanka DNS
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B23 5 Praha - Stromovka 10.03
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B32 2 Praha - Stromovka 23.84
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B22 4 Praha - Stromovka 10.16
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B18 4 Praha - Stromovka 53.5
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 46 Praha - Strahov 3.68
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B14 Praha - Strahov DQ
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žky Praha - Stromovka NM
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B16 4 Praha - Stromovka 10.09