Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Švarcová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Rusová Kateřina
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 Kladno-Sletiště 11.06.2016
60 m 08.88 h Praha-Strahov 14.01.2018
100 m 13.78 Rumburk 22.06.2019
150 m 24.48 h Praha-Strahov 11.01.2015
150 m 21.39 Kladno-Sletiště 11.06.2016
200 m 29.42 Kladno 04.05.2019
300 m 48.17 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
600 m 1:55.05 Stará Boleslav 24.05.2016
800 m 2:57.52 h Praha-Strahov 11.01.2015
800 m 2:49.26 Stará Boleslav 29.05.2015
1000 m 3:38.31 Vlašim 13.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.33 Vlašim 13.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.92 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.23 Ostrava 28.09.2019
200 m překážek (0.76) 33.06 Beroun 15.06.2018
skok vysoký 1.39 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok vysoký 1.41 Beroun 27.05.2016
skok daleký 5.18 Kladno 11.05.2019
skok daleký 5.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 2kg 09.31 Kladno 08.06.2016
hod kriketovým míčkem 28.56 Kladno 30.04.2015
pohár rozhlasu 0608 Kolín 22.05.2018
trojboj 1682 Kladno 16.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.74 Kladno 02.05.2017
150 m 21.50 Vlašim 05.05.2017
300 m 48.17 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
200 m překážek (0.76) 34.71 Vlašim 05.05.2017
skok daleký 4.63 h Praha - Strahov 05.02.2017
skok daleký 4.65 Kladno 06.06.2017
pohár rozhlasu 0466 Kladno 06.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B3 6 Jablonec nad Nisou 48.17
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 4 Beroun 35.42
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žky 13 Beroun 4.35
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Kladno 34.42
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky/F1 10 Kladno 4.54
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žky 57 Kladno 0466
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) skok daleký/Žky 12 Kladno 4.65
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 60 m/Žky/B1 5 Kladno 08.79
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) skok daleký/Žky 7 Kladno 4.51
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B9 1 Vlašim 21.50
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B4 2 Vlašim 34.71
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky/F 8 Vlašim 4.49
05.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Most, kategorie III a IV (CVČ Most, OR ASŠK Most, AK Bílina) 60 m/Žkm/B2 5 Bílina 09.91
05.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Most, kategorie III a IV (CVČ Most, OR ASŠK Most, AK Bílina) skok vysoký/Žkm 20 Bílina NM
02.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV (Městský atletický stadion Kladno Sletiště, Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) pohár rozhlasu/Žky 90= Kladno 0000
02.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV (Městský atletický stadion Kladno Sletiště, Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) 60 m/Žky/B3 1 Kladno 08.74
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Praha - Strahov DNS
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 6 Praha - Strahov 4.63