Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Řeháková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Durila Slavomír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
60 m 08.44 Bílina 28.04.2018
100 m 13.16 Ústí nad Labem 01.05.2019
150 m 20.85 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 19.81 Děčín 05.06.2018
200 m 27.09 Děčín 05.06.2019
300 m 44.68 h Praha - Stromovka 09.12.2017
300 m 44.08 Děčín 05.06.2018
600 m 2:02.45 Kadaň 05.09.2014
800 m 2:34.18 Olomouc 27.05.2017
1500 m 6:27.01 h Praha-Strahov 26.01.2014
1500 m 5:57.07 Meziboří 24.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.05 Bílina 04.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.58 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.52 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 14.66 Bílina 15.06.2019
100 m překážek (0.84) 16.02 Bílina 28.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.71 Děčín 05.06.2018
300 m překážek (0.76) 47.80 Bílina 15.06.2019
400 m překážek (0.76) 69.42 Ústí nad Labem 09.06.2019
skok vysoký 1.36 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 5.49 Praha - Eden 15.09.2018
skok daleký 5.37 h Praha - Strahov 09.02.2020
trojskok 11.49 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 11.07 Bílina 28.06.2020
vrh koulí 3kg 08.76 Chomutov 08.06.2017
hod oštěpem 500g 21.95 Olomouc 27.05.2017
hod kriketovým míčkem 31.94 Bílina 30.04.2016
hod plným míčem 1kg 07.75 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
pětiboj 2342 Ústí nad Labem 22.09.2016
sedmiboj [Zky] 3870 Olomouc 27.05.2017
čtyřboj 0877 Bílina 11.05.2013
trojboj 2081 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Kadaň 09.05.2017
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
150 m 20.85 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 19.84 Olomouc 26.05.2017
300 m 44.68 h Praha - Stromovka 09.12.2017
800 m 2:34.18 Olomouc 27.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.78 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.98 Olomouc 26.05.2017
200 m překážek (0.76) 32.64 Chomutov 08.06.2017
skok vysoký 1.36 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 5.28 Kadaň 09.05.2017
skok daleký 5.00 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 3kg 08.76 Chomutov 08.06.2017
hod oštěpem 500g 21.95 Olomouc 27.05.2017
sedmiboj [Zky] 3870 Olomouc 27.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 13 Praha - Stromovka 5.00
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B5 2 Praha - Stromovka 44.68
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/FB Jablonec nad Nisou 08.48
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.50
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 09.78
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žky 16 Břeclav 4.72
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B2 2 Kladno 20.29
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 6 Kladno 4.84
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KD 6 Brno 4.93
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/FA 8 Brno 4.68
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žky/B1 4 Litvínov 20.94
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 4 Litvínov 33.12
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) skok daleký/Žky Litvínov 4.90
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) skok daleký/Ž/F Bílina 4.76
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žky/F 5 Brno 5.49
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) skok daleký/Ž Děčín 5.14
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Chomutov 20.69
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Chomutov 32.64
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Chomutov 08.76
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B2 4 Olomouc 19.84
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B2 5 Olomouc 2:34.18
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Olomouc 15.98
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky/F 21 Olomouc 1.36
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/F 13 Olomouc 4.75
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 16 Olomouc 08.47
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 18 Olomouc 21.95
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 16 Olomouc 3870
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Bílina 16.32
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B 1 Bílina 31.91
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky Bílina 4.84
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/Žky/F Kadaň 08.62
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) skok daleký/Žky/F Kadaň 5.28
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 150 m/Žky/B1 2 Bílina 20.24
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 800 m/Žky/F Bílina 2:35.11
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Bílina 16.06
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok vysoký/Žky 7 Bílina 1.33
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok daleký/Žky/F Bílina 5.21
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky Bílina 07.88
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Bílina 17.83
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) sedmiboj [Zky]/Žky Bílina 3783
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Děčín 16.36
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F Děčín 5.00
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 Ústí nad Labem 18.58
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R2 1 Ústí nad Labem 08.78
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B3 1 Jablonec nad Nisou 45.59
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Jablonec nad Nisou 10.06
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Strahov 09.83
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 MS Praha - Strahov 09.91
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B4 4 Praha - Strahov 20.85
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Strahov 10.14
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žky/F Praha - Strahov 4.74