Karta atleta

Export do excelu
  • Znamínková Rozárie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Kolín 8.5.2018
60 m 08.40 h Chemnitz 6.1.2018
100 m 13.18 Kolín 1.5.2018
150 m 20.03 Kolín 27.5.2018
150 m 20.63 h Praha-Strahov 14.1.2018
200 m 27.61 Kolín 19.5.2018
200 m 28.22 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 46.38 Kolín 1.5.2019
400 m 65.11 Mladá Boleslav 30.6.2018
800 m 2:45.72 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 12.14 Kolín 30.4.2016
100 m překážek 18.56 Kolín 3.7.2017
200 m překážek 31.85 Kladno 27.4.2018
300 m překážek 49.26 Kolín 25.5.2019
pětiboj 2030 Kolín 30.4.2016
sedmiboj 2721 Kolín 3.7.2017
čtyřboj 1612 Nová Paka 5.7.2016
hod oštěpem 500g 19.17 Kolín 3.7.2017
hod kriketovým míčkem 28.47 Kolín 30.4.2016
vrh koulí 3kg 06.78 Kolín 3.7.2017
skok daleký 4.15 Kolín 8.7.2016
skok o tyči 2.20 Kolín 18.6.2017
skok o tyči 2.10 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok vysoký 1.28 Kolín 8.7.2016
skok vysoký 1.20 h Kolín 13.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Nymburk 18.2.2019
100 m 13.19 Kolín 22.6.2019
200 m 28.27 Kladno 4.5.2019
200 m 28.79 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 46.38 Kolín 1.5.2019
400 m 65.51 Stará Boleslav 31.8.2019
300 m překážek 49.26 Kolín 25.5.2019
hod oštěpem 500g 14.84 Kolín 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2017 10. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 14= Kolín 1.20
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) tyč/Jky 5 Praha - Strahov 2.10
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Žky/F 14 Jablonec nad Nisou 2.00
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) tyč/Žky 5 Kladno 2.00
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R21 2 Brno 08.51
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B10 1 Brno 46.46
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B1 6 Jihlava 08.76
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B2 1 Jihlava 21.06
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žkm/B2 MS Čáslav 21.51
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žkm/R1 MS Čáslav 08.52
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B2 2 Kolín 08.59
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky Kolín 3:00.08
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 5 Kolín 06.78
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky Kolín 19.17
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky Kolín 18.56
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 4 Kolín 4.15
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 5 Kolín 1.28
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky Kolín 21.60
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žky MS Kolín 2.00
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Žky Kolín 2721
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/R6 2 Beroun 08.59
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) tyč/Žky/F 4= Beroun 2.00
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dky MS Kolín 2.20
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R3 1 Kladno 08.71
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) tyč/Žky 5 Kladno 2.00
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 4 Kladno 21.41
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) tyč/Žky 4 Kladno 2.10
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/FB 7 Kolín 4.08
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R7 2 Kolín 08.72
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R4 2 Vlašim 08.74
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) tyč/Žky/F Vlašim NM
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 1 Kolín 14.59
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B3 3 Kolín 48.03
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.18