Karta atleta

Export do excelu
  • Křováková Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Kolín 8.5.2018
60 m 08.97 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
100 m 14.24 Kolín 8.5.2019
150 m 20.72 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
150 m 21.57 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 29.53 Kolín 8.5.2019
200 m 29.92 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 44.76 Hradec Králové 27.5.2018
300 m 46.74 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 68.92 Jičín 5.5.2019
400 m 67.37 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
600 m 2:05.54 h Praha-Stromovka 5.12.2015
800 m 2:31.88 Mladá Boleslav 25.5.2019
1500 m 6:39.8 Jaroměř 1.6.2019
60 m překážek 11.96 Jaroměř 19.9.2015
60 m překážek 10.60 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
100 m překážek 16.99 Hradec Králové 12.5.2018
200 m překážek 31.56 Hradec Králové 27.5.2018
300 m překážek 50.93 Hradec Králové 12.6.2019
pětiboj 1101 Hradec Králové 8.5.2015
sedmiboj 3078 Hradec Králové 12.5.2018
desetiboj 2919 Jaroměř 1.6.2019
hod diskem 1kg 12.99 Jaroměř 1.6.2019
hod oštěpem 500g 19.01 Hradec Králové 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 20.84 Hradec Králové 8.5.2015
vrh koulí 2kg 08.56 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
vrh koulí 3kg 07.79 Jaroměř 11.5.2019
skok daleký 3.85 Hradec Králové 12.5.2018
skok o tyči 1.90 Trutnov 23.6.2018
skok vysoký 1.24 Hradec Králové 12.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.24 Kolín 8.5.2019
200 m 29.53 Kolín 8.5.2019
200 m 29.92 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
400 m 68.92 Jičín 5.5.2019
400 m 67.37 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
800 m 2:31.88 Mladá Boleslav 25.5.2019
1500 m 6:39.8 Jaroměř 1.6.2019
100 m překážek 17.4 Jaroměř 1.6.2019
300 m překážek 50.93 Hradec Králové 12.6.2019
desetiboj 2919 Jaroměř 1.6.2019
hod diskem 1kg 12.99 Jaroměř 1.6.2019
hod oštěpem 500g 18.23 Jaroměř 1.6.2019
vrh koulí 3kg 07.79 Jaroměř 11.5.2019
skok daleký 4.02 Jaroměř 1.6.2019
skok vysoký 1.20 Jaroměř 1.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 08.98
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m př./Žky/B3 5 Jablonec nad Nisou 10.62
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B1 6 Kladno 17.83
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 6 Kladno 33.79
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R18 6 Brno 08.81
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B7 5 Brno 46.69
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R3 4 Brno 17.61
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žky/B1 4 Dvůr Králové nad Labem 08.90
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m př./Žky/B1 Dvůr Králové nad Labem DNF
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B1 3 Nové Město nad Metují 21.10
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m př./Žky/B1 1 Nové Město nad Metují 32.14
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žky/R1 6 Trutnov 08.83
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žky/FB Trutnov 08.79
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 100 m př./Žky/B1 2 Trutnov 17.41
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R5 2 Kolín 08.72
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R1 2 Kolín 17.12
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B4 4 Kolín 48.21
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B2 1 Hradec Králové 08.88
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žky/B2 1 Hradec Králové 47.87
29.04.2017 1. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žky/B1 1 Hradec Králové 17.59
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B1 2 Hradec Králové 21.63
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/F 6 Hradec Králové 2:57.37
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Žky/B2 1 Hradec Králové 18.18
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žky/F 5 Hradec Králové 1.22
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky/F 11 Hradec Králové 3.73
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Žky/F 6 Hradec Králové 07.11
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 500g/Žky/F 12 Hradec Králové 14.20
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS a Krajský přebor ve vícebojích mladšího a staršího žactva, Veřejné závody v desetiboji a sedmiboji pro „dorost a starší“ (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj/Žky/F 5 Hradec Králové 2559
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B4 5 Jablonec nad Nisou 09.05
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B4 4 Jablonec nad Nisou 30.48
18.01.2017 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B4 3 Jablonec nad Nisou 09.00
18.01.2017 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B2 4 Jablonec nad Nisou 71.71