Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Vyhnálková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.28 Svitavy 30.04.2016
150 m 21.40 Třebíč 05.05.2018
800 m 2:55.55 Třebíč 06.05.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.53 Svitavy 04.06.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.62 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 17.96 Svitavy 11.06.2017
skok vysoký 1.50 h Valašské Meziříčí 10.03.2018
skok vysoký 1.60 Svitavy 27.05.2018
skok daleký 4.26 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 4.70 Jihlava 28.04.2018
vrh koulí 2kg 10.25 Ústí nad Orlicí 08.06.2016
vrh koulí 2kg 09.63 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
vrh koulí 3kg 09.39 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
hod oštěpem 500g 27.64 Třebíč 06.05.2018
hod oštěpem 600g 25.35 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
hod kriketovým míčkem 35.54 Svitavy 30.04.2016
pohár rozhlasu 1479 Litomyšl 14.05.2019
pětiboj 1844 Svitavy 30.04.2016
sedmiboj [Zky] 3536 Třebíč 06.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 17.96 Svitavy 11.06.2017
skok vysoký 1.56 Svitavy 08.05.2017
skok daleký 4.48 České Budějovice 16.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 5= České Budějovice 1.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 15 České Budějovice 4.48
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žky/Kb 8 Brno 1.53
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 Litomyšl DNP
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žky Litomyšl DNS
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky Litomyšl DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žky 11 Svitavy 4.46
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Svitavy 17.96
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) skok vysoký/Žky Svitavy 1.51
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Ž/F 7= Pardubice 1.52
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žkm Litomyšl 1.25
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žkm Litomyšl 4.51
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 3 Svitavy 18.19
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) skok daleký/Žky 5 Svitavy 4.54
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) skok vysoký/Žky Svitavy 1.56