Karta atleta

Export do excelu
  • Simetová Veronika
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sušice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Domažlice 16.05.2018
60 m 08.55 h Praha - Stromovka 24.02.2018
100 m 13.76 Nýřany 29.08.2018
150 m 20.80 Stříbro 03.06.2018
150 m 21.68 h Praha - Strahov 11.02.2017
200 m 29.20 Blatná 19.09.2019
300 m 44.94 Klatovy 14.06.2018
400 m 64.66 Sušice 19.05.2019
600 m 1:49.49 Plzeň - Skvrňany 23.05.2017
800 m 2:28.50 Stříbro 10.06.2017
800 m 2:35.03 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1000 m 3:32.97 Sušice 28.05.2015
60 m překážek 12.53 Sušice 28.05.2015
pohár rozhlasu 1336 Plzeň - Skvrňany 23.05.2017
středoškolský pohár 1119 Blatná 19.09.2019
hod oštěpem 500g 21.46 Písek 31.08.2019
vrh koulí 2kg 05.42 Klatovy 29.05.2014
vrh koulí 3kg 07.58 Bad Kötzting 20.07.2018
skok daleký 3.71 Bad Kötzting 20.07.2018
skok daleký 3.90 h Praha-Strahov 13.02.2016
skok o tyči 2.35 Vlašim 30.06.2018
skok o tyči 2.20 h Praha - Stromovka 20.01.2019
skok vysoký 1.32 Bad Kötzting 20.07.2018
Přespolní běh 4:47.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) tyč/Žky Praha - Stromovka NM
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 2:35.03
05.09.2017 3. kolo krajského mistrovství družstev starších žáků a žákyň Plzeňského kraje (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/R1 3 Klatovy 08.79
05.09.2017 3. kolo krajského mistrovství družstev starších žáků a žákyň Plzeňského kraje (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/FB Klatovy DNS
05.09.2017 3. kolo krajského mistrovství družstev starších žáků a žákyň Plzeňského kraje (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/F Klatovy 2:33.60
05.09.2017 3. kolo krajského mistrovství družstev starších žáků a žákyň Plzeňského kraje (Atletika Klatovy) tyč/Žky/F 5= Klatovy 2.00
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B3 3 Nýřany 08.68
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Ž/B2 1 Nýřany 13.88
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/Ž/B1 3 Vlašim 2:29.88
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 3 Domažlice 45.39
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 800 m/Žky/F Domažlice 2:29.98
16.06.2017 2. kolo KMD staršího žactva (AK Domažlice) 150 m/Žky/B5 1 Domažlice 21.22
16.06.2017 2. kolo KMD staršího žactva (AK Domažlice) 800 m/Žky/F Domažlice 2:31.58
16.06.2017 2. kolo KMD staršího žactva (AK Domažlice) tyč/Žky/F 5 Domažlice 1.80
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R1 3 Stříbro 08.66
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B2 4 Stříbro 46.05
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žky/F Stříbro 2:28.50
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) tyč/Žky/F Stříbro 2.20
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/Ž/B2 Sušice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B1 8 Sušice 2:32.53
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) poharR/Žkm Plzeň - Skvrňany 1336
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) 60 m/Žkm/B1 2 Plzeň - Skvrňany 08.64
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Plzeňský kraj (Atletický stadion města Plzně,) 600 m/Žkm/B1 2 Plzeň - Skvrňany 1:49.49
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/R1 3 Plzeň 08.69
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/F2 4 Plzeň 08.78
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žky/B1 2 Plzeň 2:32.44
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) tyč/Žky Plzeň 2.10
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 4 Sušice 08.58
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B3 1 Sušice 45.15
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B2 3 Praha - Děkanka 2:30.09
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R8 1 Praha - Strahov 08.82
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žky/B10 1 Praha - Strahov 21.68
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žky/B2 1 Praha - Strahov 2:41.52