Karta atleta

Export do excelu
  • Orságová Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Děčín 05.06.2019
60 m 08.25 h Dresden 14.12.2019
100 m 13.26 Bílina 15.06.2019
150 m 20.85 Litvínov 07.09.2017
150 m 21.45 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
200 m 26.81 Děčín 05.06.2019
200 m 26.76 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 44.92 Bílina 09.05.2018
300 m 46.45 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
600 m 2:21.83 Bílina 26.04.2014
800 m 3:00.75 Bílina 30.04.2016
60 m překážek 11.52 Ústí nad Labem 22.09.2016
100 m překážek 30.38 Bílina 06.05.2017
sprintérský trojboj 2052 Bílina 17.08.2019
pohár rozhlasu 1079 Ústí nad Labem 10.05.2018
středoškolský pohár 0712 Ústí nad Labem 24.09.2019
pětiboj 1970 Ústí nad Labem 22.09.2016
čtyřboj 0783 Bílina 26.04.2014
hod kriketovým míčkem 25.78 Ústí nad Labem 22.09.2016
skok daleký 4.45 Litvínov 07.09.2017
skok daleký 3.94 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 26.76 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 5 Kladno 21.08
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 17 Kladno 3.91
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žky/R2 3 Litvínov 08.61
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Litvínov 08.62
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Litvínov 20.85
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) dálka/Žky 4 Litvínov 4.45
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 60 m/Žky/R3 5 Chomutov 08.85
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 150 m/Žky/B4 1 Chomutov 21.62
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/R6 1 Bílina 08.63
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B3 3 Bílina 21.51
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 800 m/Žky/F Bílina DNP
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m př./Žky/B2 3 Bílina 30.38
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) výška/Žky 9 Bílina NM
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) dálka/Žky/F Bílina DNP
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) koule 3kg/Žky Bílina DNP
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) oštěp 500g/Žky/F Bílina DNP
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/R4 2 Děčín 08.62
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/FA 5 Děčín 08.67
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B1 5 Děčín 21.78
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) dálka/Žky/F 10 Děčín 4.24
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R1 3 Ústí nad Labem 09.03
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R7 3 Praha - Strahov 08.82
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B3 4 Praha - Strahov 21.88
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B9 2 Praha - Strahov 48.18