Karta atleta

Export do excelu
  • Lautnerová Rozálie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 21.50 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
150 m 21.80 h Praha - Strahov 27.1.2017
300 m 47.10 Praha - Stromovka 17.5.2017
300 m 48.6 h Praha - Stromovka 1.2.2017
pohár rozhlasu 1299 Stadion Přátelství 10.5.2019
hod oštěpem 500g 28.24 Praha - Přátelství 30.8.2018
hod kriketovým míčkem 44.26 Praha - Kotlářka 24.5.2017
vrh koulí 3kg 07.34 Stadion Přátelství 10.5.2019
skok daleký 4.58 Praha - Děkanka 10.6.2018
skok daleký 4.36 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok o tyči 2.40 Praha - Eden 5.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 1299 Stadion Přátelství 10.5.2019
vrh koulí 3kg 07.34 Stadion Přátelství 10.5.2019
skok daleký 4.33 Stadion Přátelství 10.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B12 Praha-Strahov DNS
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F Praha-Strahov DNS
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) tyč/Žky 6= Praha - Eden 2.20
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 14 Praha - Eden 4.19
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žky 16 Praha - Eden 4.33
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) oštěp 500g/Žky 11 Praha - Eden 24.43
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) tyč/Žky 6 Praha - Kotlářka 2.00
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žky 18 Praha - Kotlářka 3.92
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) tyč/Žky/F 4 Praha - Děkanka 2.30
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 14 Praha - Děkanka 22.18
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B2 4 Praha - Juliska 49.96
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) tyč/Žky 4 Praha - Juliska 2.00
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žkm 4 Praha - Kotlářka 4.34
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žkm 5 Praha - Kotlářka 44.26
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 4 Praha - Stromovka 47.10
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 7 Praha - Stromovka 23.32
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žky/F 18= Praha - Juliska 4.07
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) oštěp 500g/Žky/F 4 Praha - Juliska 27.66
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 27 Praha - Stromovka 4.36
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 2 Praha - Stromovka 08.89
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B13 1 Praha - Stromovka 08.98
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B11 1 Praha - Stromovka 48.6
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 22 Praha - Strahov 4.28
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B18 2 Praha - Strahov 21.80
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žky 18 Praha - Stromovka 4.22
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B9 2 Praha - Stromovka 09.12