Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Čermáková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Ostrava 03.05.2017
60 m 08.71 h Ostrava 13.02.2018
150 m 22.79 Olomouc 25.09.2016
200 m 30.66 h Ostrava 08.02.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.28 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.67 Šumperk 17.09.2017
skok vysoký 1.25 Olomouc 25.09.2016
skok vysoký 1.25 h Havířov 25.03.2017
skok daleký 3.82 Olomouc 25.09.2016
skok daleký 4.86 h Ostrava 08.02.2018
vrh koulí 3kg 07.22 h Havířov 24.03.2017
vrh koulí 3kg 08.27 Ostrava 18.09.2019
středoškolský pohár 0417 Ostrava 18.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Ostrava 03.05.2017
60 m 08.80 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 23.27 Ostrava 05.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.28 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.67 Šumperk 17.09.2017
skok vysoký 1.25 h Havířov 25.03.2017
skok daleký 4.59 Ostrava 05.09.2017
skok daleký 4.59 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
vrh koulí 3kg 07.22 h Havířov 24.03.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Ostrava - Vítkovice 10.28
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R11 1 Ostrava - Vítkovice 08.80
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 18 Ostrava - Vítkovice 4.59
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 4 Šumperk 18.67
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 7 Ostrava 4.59
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 5 Ostrava 23.27
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 Frýdek-Místek 18.05
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 11 Frýdek-Místek 4.53
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky 6 Ostrava 09.24
25.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Žkm 7 Havířov 1.25
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Žkm 6 Havířov 4.36
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 3kg/Žkm Havířov 07.22
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R6 1 Ostrava 09.20
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Ostrava 11.50
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava 11.48
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 20 Ostrava 3.87