Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Janoušková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.14 České Budějovice 12.10.2014
50 m 07.42 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 08.57 h Praha - Strahov 14.01.2017
60 m 08.48 Tábor 27.05.2017
100 m 13.74 Nová Včelnice 19.05.2019
150 m 20.80 Tábor 27.05.2017
150 m 21.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 29.51 České Budějovice 20.05.2017
200 m 29.21 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 50.01 h Praha - Strahov 14.01.2017
300 m 50.00 Brno 13.09.2017
400 m 83.87 Jindřichův Hradec 01.05.2014
600 m 2:17.9 České Budějovice 22.09.2015
800 m 3:25.0 Jindřichův Hradec 01.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.09 České Budějovice 11.10.2015
skok vysoký 1.20 h České Budějovice 24.11.2019
skok daleký 4.32 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 4.58 Nová Včelnice 14.06.2020
vrh koulí 3kg 05.35 Jindřichův Hradec 01.05.2017
vrh koulí 4kg 04.35 Nová Včelnice 13.09.2020
hod diskem 0,75kg 10.41 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod diskem 1kg 14.18 Nová Včelnice 13.09.2020
hod kladivem 3kg 18.37 Tábor 10.06.2017
hod kriketovým míčkem 49.76 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 0983 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.42 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 08.57 h Praha - Strahov 14.01.2017
60 m 08.48 Tábor 27.05.2017
100 m 13.91 České Budějovice 20.05.2017
150 m 21.35 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 20.80 Tábor 27.05.2017
200 m 29.51 České Budějovice 20.05.2017
300 m 50.01 h Praha - Strahov 14.01.2017
300 m 50.00 Brno 13.09.2017
800 m 3:25.0 Jindřichův Hradec 01.05.2017
skok daleký 3.96 h Praha - Strahov 28.01.2017
skok daleký 4.12 Jindřichův Hradec 14.05.2017
vrh koulí 3kg 05.35 Jindřichův Hradec 01.05.2017
hod kladivem 3kg 18.37 Tábor 10.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žky České Budějovice 07.45
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žky České Budějovice 08.65
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Ž/B01 6 Nová Včelnice 14.07
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Ž/F Nová Včelnice 4.40
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/Ž/B02 4 Nová Včelnice 29.97
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R16 6 Brno 08.73
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B12 5 Brno 50.00
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KG 6 Brno 4.16
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B1 6 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.84
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B2 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 21.66
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B1 5 Stará Boleslav 14.13
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B3 3 Stará Boleslav 21.71
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B1 7 Tábor 08.64
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 7 Tábor 18.37
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žky/B4 2 Tábor 20.80
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R2 1 Tábor 08.48
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/F 7 Tábor 08.53
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) hod kladivem 3kg/Žky/F 9 Tábor 14.69
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 7 České Budějovice 13.91
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B4 6 České Budějovice 29.51
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B3 2 Jindřichův Hradec 13.98
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Ž/F 10 Jindřichův Hradec 4.12
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) 60 m/Žkm/B6 1 České Budějovice 08.75
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) skok daleký/Žkm/F České Budějovice 4.22
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Jindřichův Hradec 08.77
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 800 m/Žky 11 Jindřichův Hradec 3:25.0
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žky 5 Jindřichův Hradec 4.19
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Jindřichův Hradec 05.35
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žky 3= České Budějovice 07.42
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žky 4 České Budějovice 08.69
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R6 1 Praha - Strahov 08.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/F 4 Praha - Strahov 08.65
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žky/B4 1 Praha - Strahov 21.35
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žky/F 14 Praha - Strahov 3.96
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R11 2 Praha - Strahov 08.57
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B10 3 Praha - Strahov 22.21
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B6 4 Praha - Strahov 50.01