Karta atleta

Export do excelu
  • Janoušková Zuzana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.14 České Budějovice 12.10.2014
50 m 07.42 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 08.48 Tábor 27.05.2017
60 m 08.57 h Praha - Strahov 14.01.2017
100 m 13.74 Nová Včelnice 19.05.2019
150 m 20.80 Tábor 27.05.2017
150 m 21.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 29.51 České Budějovice 20.05.2017
200 m 29.64 h Praha - Strahov 19.01.2019
300 m 50.00 Brno 11.09.2017
300 m 50.01 h Praha - Strahov 14.01.2017
400 m 83.87 Jindřichův Hradec 01.05.2014
600 m 2:17.9 České Budějovice 22.09.2015
800 m 3:25.0 Jindřichův Hradec 01.05.2017
50 m překážek 09.06 Tábor 08.06.2014
60 m překážek 13.09 České Budějovice 11.10.2015
pohár rozhlasu 0983 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
hod diskem 0,75kg 10.41 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod kladivem 3kg 18.37 Tábor 10.06.2017
hod kriketovým míčkem 49.76 Brno 05.09.2016
vrh koulí 3kg 05.35 Jindřichův Hradec 01.05.2017
skok daleký 4.57 Písek 25.05.2019
skok daleký 4.32 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.20 h České Budějovice 24.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 30.36 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 4.32 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žky České Budějovice 07.45
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žky České Budějovice 08.65
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Ž/B01 6 Nová Včelnice 14.07
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) dálka/Ž/F Nová Včelnice 4.40
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/Ž/B02 4 Nová Včelnice 29.97
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R16 6 Brno 08.73
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B12 5 Brno 50.00
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KG 6 Brno 4.16
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B1 6 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.84
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B2 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 21.66
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B1 5 Stará Boleslav 14.13
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B3 3 Stará Boleslav 21.71
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B1 7 Tábor 08.64
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 3kg/Žky/F 7 Tábor 18.37
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žky/B4 2 Tábor 20.80
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R2 1 Tábor 08.48
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/F 7 Tábor 08.53
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) kladivo 3kg/Žky/F 9 Tábor 14.69
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 7 České Budějovice 13.91
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B4 6 České Budějovice 29.51
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B3 2 Jindřichův Hradec 13.98
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Ž/F 10 Jindřichův Hradec 4.12
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) 60 m/Žkm/B6 1 České Budějovice 08.75
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) dálka/Žkm/F České Budějovice 4.22
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Jindřichův Hradec 08.77
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 800 m/Žky 11 Jindřichův Hradec 3:25.0
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/Žky 5 Jindřichův Hradec 4.19
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) koule 3kg/Žky 9 Jindřichův Hradec 05.35
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žky 3= České Budějovice 07.42
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žky 4 České Budějovice 08.69
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R6 1 Praha - Strahov 08.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/F 4 Praha - Strahov 08.65
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žky/B4 1 Praha - Strahov 21.35
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žky/F 14 Praha - Strahov 3.96
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R11 2 Praha - Strahov 08.57
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B10 3 Praha - Strahov 22.21
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B6 4 Praha - Strahov 50.01