Karta atleta

Export do excelu
  • Ester Bendová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Zahořák Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.53 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 19.00 Praha - Děkanka 02.05.2018
150 m 18.78 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 25.84 Praha - Kotlářka 26.04.2018
200 m 24.76 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 41.01 Brno 26.06.2017
300 m 40.75 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 2:06.99 Brno 08.09.2014
800 m 2:40.39 Praha-Eden 20.05.2016
800 m 2:35.21 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.57 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.71 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.49 h Praha - Stromovka 23.02.2019
80 m překážek 11.72 Schwechat 20.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 13.99 Jihlava 17.06.2018
300 m překážek (0.76) 44.99 Praha - Děkanka 15.05.2019
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.44 Praha - Děkanka 02.05.2018
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 5.56 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
vrh koulí 3kg 09.43 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 09.03 Praha - Děkanka 02.05.2018
hod oštěpem 500g 18.30 Praha - Děkanka 02.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Eden 20.05.2016
hod plným míčem 1kg 04.95 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
pětiboj hala [Zky] 3293 h Praha - Stromovka 09.02.2018
sedmiboj [Zky] 4263 Praha - Děkanka 02.05.2018
sprintérský trojboj 2509 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 19.19 h Praha - Stromovka 04.03.2017
150 m 19.25 Kladno 17.06.2017
300 m 41.01 Brno 26.06.2017
300 m 41.51 h Praha - Stromovka 09.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.11 h Praha - Strahov 11.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 14.61 Kolín 08.05.2017
skok daleký 4.90 h Praha - Stromovka 15.02.2017
skok daleký 5.30 Praha - Stromovka 17.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 41.51
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.17
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 19.35
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/F 5 Brno 41.01
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/R03 2 Brno 41.18
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 08.12
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 1 Praha - Kotlářka 14.66
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žky/F Kladno 08.24
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok daleký/Žky Kladno 4.83
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žky/B1 1 Kladno 19.25
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 1 Praha - Děkanka 08.01
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Děkanka 07.98
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Praha - Děkanka 15.17
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Děkanka 14.73
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Ž/F 7 Pardubice 5.00
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Juliska 41.66
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Juliska 08.16
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.25
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky/F Praha - Stromovka 5.30
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Juliska 42.00
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Juliska 14.80
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 3 Kolín 15.02
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 Kolín DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kolín 14.61
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 3 Praha - Děkanka 08.33
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B2 3 Praha - Děkanka 43.08
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R4 1 Praha - Stromovka 19.27
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 4 Praha - Stromovka 09.12
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 19.19
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/R2 2 Praha - Strahov 19.59
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/FA Praha - Strahov 19.62
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 1 Praha - Strahov 09.13
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Strahov DNF
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 5 Praha - Stromovka 4.90
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 19.63
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B1 MS Praha - Strahov 43.33
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MS Praha - Strahov 09.11
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 19.56
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Praha - Strahov 09.13
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 09.17
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 7 Praha - Stromovka 08.26
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.50
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Jablonec nad Nisou 09.47
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 19.57
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.25