Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Špinková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 h Český Brod 18.01.2020
60 m 08.62 Kolín 12.05.2020
100 m 13.71 Kladno 13.06.2020
150 m 21.78 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 21.58 Kladno 27.04.2018
200 m 29.46 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 28.47 Kladno 13.06.2020
300 m 47.47 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:54.3 Neratovice 16.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.71 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok vysoký 1.11 h Český Brod 12.11.2016
skok daleký 4.86 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.82 Kladno 13.06.2020
vrh koulí 3kg 06.25 Praha - Radotín 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 25.68 Stará Boleslav 08.10.2016
pohár rozhlasu 0841 Neratovice 16.05.2019
pětiboj 1351 Stará Boleslav 08.10.2016
trojboj 0829 Praha-Radotín 01.10.2016
sprintérský trojboj 1873 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Vlašim 05.05.2017
60 m 08.95 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 4.21 Bílina 29.04.2017
skok daleký 4.36 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 3kg 06.25 Praha - Radotín 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R11 2 Praha-Strahov 09.03
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F 17 Praha-Strahov 4.36
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok daleký/Jky 16 Praha - Strahov 4.31
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R03 4 Praha - Strahov 08.95
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 4 Praha - Stromovka 08.97
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 16 Praha - Stromovka 4.12
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 6 Český Brod 08.8
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 4 Český Brod 4.24
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) 60 m/Žky 5 Praha - Radotín 09.39
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) skok daleký/Žky Praha - Radotín 4.02
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) vrh koulí 3kg/Žky 5 Praha - Radotín 06.25
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B2 2 Nymburk 09.07
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B2 6 Stará Boleslav 09.37
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín DNS
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B3 Kolín DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R2 5 Kladno 08.66
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 17 Kladno 4.32
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 60 m/Ž 4 Neratovice 08.81
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) skok daleký/Ž 5 Neratovice 4.37
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/FA 18 Kolín 4.18
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R5 4 Kolín 08.78
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R9 2 Vlašim 08.70
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky/F 32 Vlašim 3.90
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 60 m/Ž/B9 1 Bílina 08.87
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) skok daleký/Ž 14 Bílina 4.21
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Ž 7 Stará Boleslav 09.06
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž 8 Stará Boleslav 4.06
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 08.8
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 4.12
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dky/B1 1 Český Brod 08.9
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 5 Český Brod 4.01
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R10 5 Praha - Strahov 09.05
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Praha - Strahov NM
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R3 MS Praha - Strahov 09.04
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žky/F MS Praha - Strahov 3.98
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky 36 Praha - Strahov 3.96
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R13 3 Praha - Strahov 09.28
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Žky/F 31 Praha - Strahov 3.98
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B4 1 Český Brod 09.15
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 4.23