Karta atleta

Export do excelu
  • Alena Fridrichová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Pařík Květoslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m 08.53 Kolín 12.05.2020
100 m 13.51 Kolín 01.05.2019
150 m 21.44 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.00 Kolín 12.05.2018
200 m 28.94 h Praha - Strahov 12.01.2019
200 m 27.88 Kolín 25.05.2019
300 m 52.88 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 50.87 Čáslav 02.09.2016
600 m 2:03.3 Kolín 17.05.2016
800 m 3:03.43 h Veletov 29.11.2015
800 m 2:41.63 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.14 h Veletov 29.11.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.32 Vlašim 08.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.31 h Praha - Strahov 08.12.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.57 Kladno 11.05.2019
200 m překážek (0.76) 34.29 Kolín 31.08.2018
300 m překážek (0.76) 54.62 Kolín 17.09.2017
skok vysoký 1.45 Hranice 06.10.2018
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok daleký 4.88 Kolín 01.05.2019
skok daleký 4.61 h Praha - Stromovka 19.01.2020
trojskok 10.09 h Nymburk 21.01.2020
trojskok 10.15 Kolín 20.05.2020
vrh koulí 3kg 06.20 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 12.56 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.31 Brno 05.09.2016
sedmiboj [Zky] 3133 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.44 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m 09.42 Kolín 08.05.2017
150 m 22.16 Beroun 23.06.2017
200 m 30.58 Kolín 17.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.81 h Praha - Stromovka 01.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 19.15 Kolín 07.06.2017
200 m překážek (0.76) 37.24 Beroun 23.06.2017
300 m překážek (0.76) 54.62 Kolín 17.09.2017
skok vysoký 1.30 Kolín 01.09.2017
skok vysoký 1.33 h Kolín 13.12.2017
skok daleký 3.90 Kladno 09.06.2017
skok daleký 4.37 h Český Brod 16.12.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 10.5
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 5= Český Brod 08.7
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 4.37
13.12.2017 10. ročník Kolínské vánoční laťky ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 9 Kolín 1.33
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B4 5 Kolín 30.58
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky/B3 5 Kolín 54.62
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 8 Kolín 1.30
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Kolín 19.26
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žky/B9 3 Beroun 22.16
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m překážek (0.76)/Žky/B4 5 Beroun 37.24
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žky 9 Beroun 3.82
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 3 Kladno 37.50
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky/F1 17 Kladno 3.90
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 7 Kolín 19.15
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Ž/B3 2 Kolín 22.73
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R7 7 Kolín 09.42
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Kolín 23.11
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 Vlašim 19.23
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 2 Vlašim 38.72
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky/F 39 Vlašim 3.60
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B4 Kolín DNS
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 4 Kolín 19.54
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 7 Kolín 3.77
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 4 Kolín 19.41
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B2 4= Kolín 09.32
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 3 Praha - Strahov 12.00
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 31 Praha - Strahov 3.87
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 4 Praha - Stromovka 11.81
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B14 6 Praha - Stromovka 09.44
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 12.09
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B3 4 Český Brod 09.55
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 9 Český Brod 3.86