Karta atleta

Export do excelu
  • Schuldesová Viktorie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Bílina 27.04.2019
60 m 08.46 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m 13.92 Bílina 18.08.2018
150 m 20.59 Děčín 05.06.2018
150 m 21.02 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.14 Děčín 05.06.2019
200 m 27.93 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 43.32 Bílina 27.04.2019
300 m 44.64 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 61.14 Bílina 18.05.2019
400 m 62.67 h Praha - Strahov 27.01.2019
500 m 1:25.01 Chomutov 15.08.2017
800 m 2:30.22 Kadaň 31.05.2018
800 m 2:32.13 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek 18.64 Bílina 09.05.2018
200 m překážek 38.29 Litvínov 07.09.2017
300 m překážek 49.35 Děčín 05.06.2019
400 m překážek 69.24 Turnov 24.08.2019
2000 m překážek 8:45.06 Ostrava 28.09.2019
sprintérský trojboj 1843 Bílina 18.08.2018
pohár rozhlasu 1642 Chomutov 15.05.2019
středoškolský pohár 1252 Velebudice, Most 25.09.2019
sedmiboj 2879 Bílina 05.05.2018
čtyřboj 1864 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 500g 17.06 Bílina 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.83 Kolín 11.10.2017
vrh koulí 3kg 06.65 Bílina 04.05.2019
skok daleký 3.70 Bílina 04.05.2019
skok vysoký 1.50 Velebudice, Most 25.09.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 14.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Chemnitz 25.01.2020
150 m 21.02 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 27.93 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 44.64 h Praha - Strahov 17.01.2020
400 m 62.90 h Chemnitz 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky 27 Kolín 1864
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B01 8 Kolín 2:38.71
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) kriket/Žky 31 Kolín 27.83
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) výška/Žky 15 Kolín 1.32
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B03 3 Kolín 08.73
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B 4 Kladno 2:31.26
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky Kladno NP
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žky/R3 4 Litvínov 08.93
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 300 m/Žky/B2 1 Litvínov 46.18
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m př./Žky/B2 2 Litvínov 38.29
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F 11 Kladno 2:36.27
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 800 m/Žky/F 4 Bílina 2:35.50
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 500 m/Ž/B1 5 Chomutov 1:25.01
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) výška/Ž 5 Chomutov 1.45
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/Ž/F 14 Mladá Boleslav 2:40.3
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R3 4 Děčín 14.25
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B2 4 Děčín 68.05
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R5 7 Liberec 14.43
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R1 4 Děčín 14.23
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/FB Děčín 14.42
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B1 4 Děčín 67.02
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B2 4 Bílina 21.30
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky/B 5 Bílina 2:44.77
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/R3 3 Meziboří 14.37
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/FB Meziboří 14.06
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 400 m/Ž/B1 2 Meziboří 66.61
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žky/B1 4 Děčín 47.91
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) výška/Žky/F 14= Děčín 1.25
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B08 1 Praha - Strahov 67.42
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Ž/F 22= Praha - Strahov 1.35
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B10 1 Praha - Strahov 47.03
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Žky/F 10 Praha - Strahov 1.35