Karta atleta

Export do excelu
  • Nádoba Otakar
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Praha-Mazurská 21.9.2017
150 m 20.66 Praha - Kotlářka 7.6.2017
150 m 19.80 h Praha - Strahov 27.1.2018
800 m 2:56.15 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 10.85 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
pětiboj 1723 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 56.54 Praha - Kotlářka 7.6.2017
vrh koulí 3kg 07.97 Praha - Stromovka 1.6.2017
skok daleký 4.83 Praha - Eden 20.6.2017
skok vysoký 1.10 Praha - Juliska 18.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B8 3 Praha - Podvinný mlýn 08.57
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B10 1 Praha - Podvinný mlýn 10.85
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B4 11 Praha - Podvinný mlýn 2:56.15
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 5 Praha - Podvinný mlýn 4.63
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn 56.43
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 9 Praha - Podvinný mlýn 1723
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žcm/B4 1 Praha-Mazurská 08.48
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žcm/F Praha-Mazurská 54.80
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha - Eden 11.64
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.83
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B1 3 Praha - Kotlářka 20.66
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žcm/F 5 Praha - Kotlářka 56.54
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 21.06
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Praha - Stromovka 07.97
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha - Juliska 09.01
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) výška/Žcm 7= Praha - Juliska 1.10