Karta atleta

Export do excelu
  • Kříž Ondřej
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér Miroslav Kalous
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.50 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 08.47 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.45 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 13.58 Praha - Kotlářka 11.09.2019
150 m 20.36 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 27.50 Praha - Kotlářka 11.09.2019
300 m 43.93 Praha - Eden 11.05.2018
600 m 1:52.35 Praha - Děkanka 20.06.2017
800 m 2:46.37 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
800 m 2:31.35 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:17.92 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:30.42 h Praha - Stromovka 19.02.2017
60 m překážek 11.32 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.91 h Praha-Stromovka 20.12.2018
sprintérský trojboj 1194 Praha - Kotlářka 11.09.2019
pohár rozhlasu 1061 Stadion Přátelství 10.05.2019
středoškolský pohár 0528 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1396 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
devítiboj 3209 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1160 Praha - Stadion mládeže 25.09.2018
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Eden 19.06.2019
hod oštěpem 600g 58.91 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 700g 31.17 Praha-Juliska 01.05.2018
hod oštěpem 800g 45.71 Praha - Juliska 20.08.2019
hod kriketovým míčkem 60.52 Praha - Juliska 05.06.2017
vrh koulí 3kg 07.16 Praha-Stromovka 22.09.2016
vrh koulí 4kg 12.87 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 13.75 h Praha - Strahov 14.12.2019
vrh koulí 5kg 10.71 Praha - Eden 02.10.2019
skok daleký 4.78 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.70 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.57 Stadion Přátelství 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 12.50 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 08.47 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.45 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 13.58 Praha - Kotlářka 11.09.2019
150 m 20.36 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 27.50 Praha - Kotlářka 11.09.2019
1000 m 3:17.92 Praha - Juliska 12.10.2019
sprintérský trojboj 1194 Praha - Kotlářka 11.09.2019
pohár rozhlasu 1061 Stadion Přátelství 10.05.2019
středoškolský pohár 0528 Praha - Eden 02.10.2019
devítiboj 3209 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Eden 19.06.2019
hod oštěpem 600g 58.91 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 800g 45.71 Praha - Juliska 20.08.2019
vrh koulí 4kg 12.87 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 13.75 h Praha - Strahov 14.12.2019
vrh koulí 5kg 10.71 Praha - Eden 02.10.2019
skok daleký 4.78 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.57 Stadion Přátelství 10.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 3 Praha - Podvinný mlýn 09.52
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B11 1 Praha - Podvinný mlýn 11.32
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 7 Praha - Podvinný mlýn 2:46.37
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 14 Praha - Podvinný mlýn 4.00
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 4 Praha - Podvinný mlýn 53.92
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 21 Praha - Podvinný mlýn 1396
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 12 Praha - Eden 1.32
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm Praha - Eden 55.62
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žcm 6 Praha - Přátelství 1.35
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žcm Praha - Přátelství 55.25
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žcm/B2 2 Praha - Děkanka 1:52.35
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žcm/F Praha - Děkanka 56.14
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žcm/F 7= Praha - Kotlářka 1.38
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žcm/F 4 Praha - Kotlářka 56.97
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) kriket/Žcm Praha - Juliska 60.52
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B3 2 Praha - Jeseniova 09.54
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 6 Praha - Jeseniova 1.28
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) výška/Žcm 8 Praha - Kotlářka 1.36
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žcm 5 Praha - Kotlářka 53.18
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha - Kotlářka 12.53
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) dálka/Žcm Praha - Kotlářka 4.39
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B3 2 Praha - Stromovka 3:30.42
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B4 3 Praha - Stromovka 2:48.56