Karta atleta

Export do excelu
  • Kříž Ondřej
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.50 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 08.54 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 08.64 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m 13.61 Praha - Eden 10.9.2018
150 m 20.36 Praha - Eden 3.5.2019
200 m 27.85 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 43.93 Praha - Eden 11.5.2018
600 m 1:52.35 Praha - Děkanka 20.6.2017
800 m 2:46.37 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 2:31.35 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:30.42 h Praha - Stromovka 19.2.2017
60 m překážek 11.32 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.91 h Praha-Stromovka 20.12.2018
sprintérský trojboj 1116 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pohár rozhlasu 1061 Stadion Přátelství 10.5.2019
pětiboj 1396 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrhačský trojboj 1160 Praha - Stadion mládeže 25.9.2018
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Eden 19.6.2019
hod oštěpem 600g 51.51 Praha - Děkanka 13.6.2019
hod oštěpem 700g 31.17 Praha-Juliska 1.5.2018
hod kriketovým míčkem 60.52 Praha - Juliska 5.6.2017
vrh koulí 3kg 07.16 Praha-Stromovka 22.9.2016
vrh koulí 4kg 12.23 Stadion Přátelství 10.5.2019
vrh koulí 4kg 10.01 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.39 Praha - Kotlářka 18.5.2017
skok daleký 4.70 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.57 Stadion Přátelství 10.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 12.50 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 08.54 Praha - Eden 7.5.2019
100 m 13.71 Praha - Stromovka 27.5.2019
150 m 20.36 Praha - Eden 3.5.2019
pohár rozhlasu 1061 Stadion Přátelství 10.5.2019
hod diskem 1kg 25.51 Praha - Eden 19.6.2019
hod oštěpem 600g 51.51 Praha - Děkanka 13.6.2019
vrh koulí 4kg 12.23 Stadion Přátelství 10.5.2019
skok vysoký 1.57 Stadion Přátelství 10.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 3 Praha - Podvinný mlýn 09.52
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B11 1 Praha - Podvinný mlýn 11.32
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 7 Praha - Podvinný mlýn 2:46.37
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 14 Praha - Podvinný mlýn 4.00
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 4 Praha - Podvinný mlýn 53.92
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 21 Praha - Podvinný mlýn 1396
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 12 Praha - Eden 1.32
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm Praha - Eden 55.62
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) výška/Žcm 6 Praha - Přátelství 1.35
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žcm Praha - Přátelství 55.25
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žcm/B2 2 Praha - Děkanka 1:52.35
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žcm/F Praha - Děkanka 56.14
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žcm/F 7= Praha - Kotlářka 1.38
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žcm/F 4 Praha - Kotlářka 56.97
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) kriket/Žcm Praha - Juliska 60.52
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B3 2 Praha - Jeseniova 09.54
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 6 Praha - Jeseniova 1.28
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) výška/Žcm 8 Praha - Kotlářka 1.36
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žcm 5 Praha - Kotlářka 53.18
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha - Kotlářka 12.53
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) dálka/Žcm Praha - Kotlářka 4.39
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B3 2 Praha - Stromovka 3:30.42
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B4 3 Praha - Stromovka 2:48.56