Karta atleta

Export do excelu
  • Poděbradský Jan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér Jan Poděbradský
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Nová Včelnice 5.5.2018
60 m 08.37 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 20.33 Újezd nad Lesy 24.5.2018
150 m 19.91 h Praha-Stromovka 1.12.2018
200 m 26.64 Pardubice 22.6.2019
300 m 43.00 Praha - Vokovice 29.8.2018
300 m 43.42 h Praha - Stromovka 2.12.2017
600 m 1:44.47 Praha - Stromovka 1.6.2017
600 m 1:43.17 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:17.93 Praha - Juliska 5.6.2017
800 m 2:29.61 h Praha - Stromovka 11.1.2017
1000 m 3:03.12 Pacov 14.7.2018
1000 m 3:06.98 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:51.66 Praha - Kotlářka 7.6.2017
60 m překážek 10.17 Vlašim 1.9.2018
60 m překážek 10.16 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m překážek 16.40 Pacov 14.7.2018
200 m překážek 31.97 Stará Boleslav 28.8.2019
pětiboj 1793 Vlašim 9.9.2017
sedmiboj hala 2172 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3331 Nová Včelnice 5.5.2018
hod diskem 1kg 33.86 Praha - Stromovka 19.6.2019
hod oštěpem 600g 33.32 Praha - Vokovice 28.5.2019
hod kriketovým míčkem 45.93 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 3kg 08.64 Praha - Eden 14.9.2017
vrh koulí 4kg 10.41 Praha - Juliska 21.5.2019
vrh koulí 4kg 09.38 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok daleký 4.46 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 4.88 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok o tyči 2.63 Pacov 14.7.2018
skok o tyči 2.41 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.42 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.51 h Praha - Stromovka 10.1.2018
Přespolní běh 0:06:31 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
200 m 26.64 Pardubice 22.6.2019
100 m překážek 16.96 Praha - Stromovka 19.6.2019
200 m překážek 31.97 Stará Boleslav 28.8.2019
hod diskem 1kg 33.86 Praha - Stromovka 19.6.2019
hod oštěpem 600g 33.32 Praha - Vokovice 28.5.2019
vrh koulí 4kg 10.41 Praha - Juliska 21.5.2019
Přespolní běh 0:06:31 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha - Stromovka 10.16
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 3 Praha - Stromovka 20.33
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B8 2 Praha - Stromovka 43.42
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B9 6 Praha - Podvinný mlýn 09.19
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B8 2 Praha - Podvinný mlýn 10.49
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 Praha - Podvinný mlýn DNS
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn NM
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 13 Praha - Podvinný mlýn 45.93
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm Praha - Podvinný mlýn DNF
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 8 Praha-Mazurská 07.68
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žcm/F 8 Praha-Mazurská 43.55
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha - Eden 21.67
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm/F 5 Praha - Eden 08.64
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/B1 3 Vlašim 09.09
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/F Vlašim 2:23.56
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/B2 2 Vlašim 10.41
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm/F 5 Vlašim 4.29
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm/F 5 Vlašim 40.13
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm/F Vlašim 1793
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/F Pacov 08.75
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/F Pacov 2:33.63
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žcm/F Pacov 10.12
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žcm/F Pacov NM
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) kriket/Žcm/F 4 Pacov 43.75
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm/F Pacov 1590
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m př./Žcm/R01 Brno DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm/R03 8 Brno 2:34.10
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Eden 09.01
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden 1.37
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 1500 m/Žcm/B1 1 Praha - Kotlářka 4:51.66
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/R2 5 Praha - Kotlářka 10.85
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/FB 6 Praha - Kotlářka 11.20
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/F Praha - Juliska 2:17.93
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 1:44.47
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F Praha - Stromovka 43.49
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žcm/B1 1 Praha - Juliska 2:20.96
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B1 6 Praha - Juliska 10.84
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 1500 m/Žcm/F Bratislava DNS
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 60 m př./Žcm/F Bratislava 10.44
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 7 Praha - Stromovka 3:38.98
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 10.51
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 6 Praha - Stromovka 09.26
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 5 Praha - Stromovka 21.92
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 11 Praha - Stromovka 2:32.77
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žcm/B1 5 Praha - Stromovka 11.28
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B7 6 Praha - Stromovka 09.71
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 2:29.61