Karta atleta

Export do excelu
  • Cook Jalil
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.3 Nymburk 15.05.2017
60 m 08.64 h Praha - Strahov 18.02.2017
100 m 13.45 Stará Boleslav 13.09.2017
150 m 21.72 Kladno 25.09.2016
150 m 19.86 h Praha-Strahov 14.01.2018
200 m 30.35 Stará Boleslav 31.08.2016
300 m 42.77 Beroun 30.09.2017
800 m 2:48.3 Slaný 14.05.2017
60 m překážek 12.27 Slaný 14.05.2017
pohár rozhlasu 1187 Nymburk 15.05.2017
pětiboj 1330 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 35.60 Stará Boleslav 03.05.2017
vrh koulí 3kg 11.37 Vlašim 28.09.2017
vrh koulí 3kg 09.47 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 4kg 10.53 Nymburk 26.04.2018
vrh koulí 4kg 09.93 h Praha-Strahov 14.01.2018
skok daleký 4.58 Nymburk 15.05.2017
skok vysoký 1.48 Kolín 22.05.2018
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 18.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žcm/B1 2 Beroun 42.77
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) koule 3kg/Žcm/F Beroun 10.46
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) koule 3kg/Žcm/F MB Vlašim 11.37
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B4 2 Beroun 43.21
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žcm/F Beroun 10.39
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B3 3 Stará Boleslav 13.45
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B4 1 Stará Boleslav 45.63
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B4 2 Stará Boleslav 20.64
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žcm Stará Boleslav 10.46
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žcm/B3 1 Stará Boleslav 20.08
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Stará Boleslav 10.25
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B2 1 Kladno 44.83
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm 6 Kladno 4.57
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žcm Nymburk 1187
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žcm Nymburk 08.3
15.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) dálka/Žcm 4 Nymburk 4.58
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 11 Slaný 1330
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm 22 Slaný 12.27
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm 31 Slaný 29.23
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 8 Slaný 08.64
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm Slaný 4.54
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 10 Slaný 2:48.3
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm Stará Boleslav 1199
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B1 1 Stará Boleslav 08.67
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 4 Stará Boleslav 13.07
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm Stará Boleslav 2:55.15
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žcm Stará Boleslav 4.33
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žcm 7 Stará Boleslav 35.60
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žcm 6 Stará Boleslav 4.42
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Žcm Stará Boleslav 09.55
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/R7 1 Praha - Strahov 08.75
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/FB Praha - Strahov 08.64
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) výška/Žcm 7 Praha - Strahov 1.30
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) koule 3kg/Žcm Praha - Strahov 09.47