Karta atleta

Export do excelu
  • Sellner Vojtěch
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér Zbyněk Hnízdil
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.49 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 17.04 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 17.57 h Ostrava 2.3.2019
300 m 46.53 Praha - Kotlářka 15.6.2016
300 m 39.85 h Ostrava 3.3.2018
600 m 1:53.10 Praha-Jeseniova 12.5.2016
800 m 2:28.2 Slaný 14.5.2017
60 m překážek 09.90 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 09.68 h Praha - Strahov 15.12.2018
středoškolský pohár 2425 Praha - Eden 2.10.2019
pětiboj 2348 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod oštěpem 600g 37.36 Praha - Eden 19.5.2018
hod kriketovým míčkem 66.13 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 3kg 09.98 Praha - Stromovka 1.6.2017
vrh koulí 4kg 10.11 h Praha-Strahov 22.2.2018
skok daleký 6.50 Beroun 24.8.2019
skok daleký 6.72 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.15 Praha - Juliska 18.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.49 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 17.04 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 17.57 h Ostrava 2.3.2019
středoškolský pohár 2425 Praha - Eden 2.10.2019
skok daleký 6.50 Beroun 24.8.2019
skok daleký 6.72 h Ostrava 2.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m/Žcm/R3 2 Bílina 08.29
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 60 m/Žcm/FA Bílina 08.28
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) dálka/Žcm/F Bílina 5.28
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 1 Praha - Podvinný mlýn 08.32
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B13 1 Praha - Podvinný mlýn 09.90
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B4 3 Praha - Podvinný mlýn 2:30.52
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn 5.01
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn 66.13
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm Praha - Podvinný mlýn 2348
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Mazurská 08.28
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) dálka/Žcm/F Praha-Mazurská 4.95
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha - Přátelství 20.09
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žcm Praha - Přátelství 58.25
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žcm/Kb 7 Brno 5.05
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) kriket/Žcm/F 8 Brno 62.47
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žcm/F 8 Brno 5.07
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B3 1 Praha - Eden 10.06
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.93
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R1 3 Praha - Kotlářka 08.44
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/FA Praha - Kotlářka 08.40
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žcm/F Praha - Kotlářka 63.49
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B3 1 Praha - Stromovka 20.19
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Praha - Stromovka 09.98
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žcm/B3 5 Olomouc 10.64
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žcm/F 6 Olomouc 60.05
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B2 6 Olomouc 08.47
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm/F 13 Olomouc 4.48
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/B1 3 Olomouc 2:30.30
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žcm 12 Olomouc 2028
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Juliska 08.21
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) výška/Žcm 4 Praha - Juliska 1.15
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm MS Slaný 2066
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm MS Slaný 10.80
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm MS Slaný 56.69
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm MS Slaný 08.19
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm MS Slaný 4.46
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm MS Slaný 2:28.2
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B2 1 Praha - Juliska 08.21
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F Praha - Juliska 4.72
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žcm/F Praha - Juliska 56.60
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B2 2 Praha - Stromovka 20.47