Karta atleta

Export do excelu
  • František Slaba
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Kladno 14.06.2019
60 m 07.80 h Český Brod 22.02.2020
100 m 12.42 Kolín 05.06.2021
150 m 20.93 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 20.31 Kladno 28.04.2019
200 m 24.30 Kladno 24.08.2021
300 m 50.06 Beroun 15.09.2017
400 m 68.06 Líbeznice 30.05.2021
skok daleký 6.84 Kladno 30.04.2022
skok daleký 6.73 h Český Brod 15.01.2023
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 09.14 Beroun 15.09.2017
vrh koulí 4kg 09.93 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 4kg 10.83 Slaný 21.05.2019
vrh koulí 5kg 09.91 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 5kg 11.49 Roztoky 12.09.2021
vrh koulí 7,26kg 08.69 Roztoky 12.09.2021
pohár rozhlasu 1026 Slaný 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.77 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.00 Beroun 30.09.2017
150 m 22.30 Kladno 21.05.2017
300 m 50.06 Beroun 15.09.2017
skok daleký 4.28 Nymburk 24.09.2017
skok daleký 4.40 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 3kg 07.10 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 09.14 Beroun 15.09.2017
vrh koulí 4kg 07.56 Neratovice 14.05.2017
vrh koulí 4kg 08.69 h Praha - Stromovka 02.12.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) vrh koulí 4kg/Žci 9 Praha - Strahov 07.92
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J 17 Praha - Strahov 4.37
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 28 Praha - Stromovka 08.69
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 20 Praha - Stromovka 4.40
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žcm/R3 4 Beroun 09.00
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) vrh koulí 3kg/Žcm/F 14 Beroun 08.28
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B2 4 Nymburk 08.97
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žcm 4 Nymburk 4.28
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B6 3 Beroun 50.06
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Beroun 09.14
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 10 Kladno 4.21
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Kladno 08.72
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B8 3 Kladno 22.30
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 8 Kladno 07.82
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 60 m/M 9 Neratovice 09.19
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 150 m/M 9 Neratovice 22.90
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) vrh koulí 4kg/Žci MS Neratovice 07.56
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav DNS
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Stará Boleslav 08.67
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/R12 1 Praha - Strahov 09.77
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Praha - Strahov 07.10