Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Vítek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Balážová Věra
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.18 Praha - Děkanka 20.04.2017
150 m 27.01 Praha-Děkanka 25.04.2016
600 m 1:57.24 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:59.16 Praha - Děkanka 20.04.2017
60 m překážek (0.76) 13.33 Praha - Děkanka 20.06.2017
skok daleký 3.55 Praha - Děkanka 20.06.2017
vrh koulí 3kg 06.04 Praha - Kotlářka 18.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.24 Praha - Jeseniova 01.06.2017
pětiboj 0521 Praha - Děkanka 20.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.18 Praha - Děkanka 20.04.2017
150 m 23.83 Praha - Kotlářka 18.05.2017
600 m 1:57.24 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:59.16 Praha - Děkanka 20.04.2017
60 m překážek (0.76) 13.33 Praha - Děkanka 20.06.2017
skok daleký 3.55 Praha - Děkanka 20.06.2017
vrh koulí 3kg 06.04 Praha - Kotlářka 18.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.24 Praha - Jeseniova 01.06.2017
pětiboj 0521 Praha - Děkanka 20.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 2 Praha - Děkanka 13.33
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm/F 16 Praha - Děkanka 3.55
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žcm/B1 2 Praha - Jeseniova 1:57.24
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 12 Praha - Jeseniova 33.24
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žcm/B2 3 Praha - Kotlářka 23.83
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Praha - Kotlářka 06.04
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B4 3 Praha - Děkanka 10.18
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B3 5 Praha - Děkanka 2:59.16
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 5 Praha - Děkanka 14.93
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 14 Praha - Děkanka 3.09
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Praha - Děkanka 26.72
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 16 Praha - Děkanka 0521