Karta atleta

Export do excelu
  • Krejčí Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 07.11.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 Tábor 10.05.2015
50 m 08.09 h Nová Včelnice 21.02.2015
60 m 08.22 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 08.15 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 20.26 Písek 27.05.2018
150 m 23.14 h Praha-Strahov 23.01.2016
300 m 42.76 Nová Včelnice 12.05.2018
300 m 44.30 h Praha - Strahov 10.02.2018
600 m 1:53.13 Tábor 10.05.2015
600 m 2:14.71 h Nová Včelnice 21.02.2015
800 m 2:24.96 Písek 25.05.2019
800 m 2:23.02 h Praha - Strahov 26.01.2019
1500 m 5:11.96 Tábor 01.05.2019
1500 m 5:02.08 h Praha - Stromovka 17.02.2019
50 m překážek 10.46 České Budějovice 31.05.2015
50 m překážek 10.06 h Nová Včelnice 21.02.2015
60 m překážek 12.67 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek 11.76 h České Budějovice 06.01.2019
pětiboj 1145 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
čtyřboj 0843 České Budějovice 27.09.2015
hod oštěpem 600g 26.25 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.17 České Budějovice 08.10.2018
vrh koulí 3kg 05.70 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 4kg 06.20 České Budějovice 08.10.2018
skok daleký 3.90 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
skok daleký 4.45 h České Budějovice 14.01.2017
skok vysoký 1.30 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
chůze dráha 2000 m 14:20.36 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
Přespolní běh 4:58.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B1 5 Vlašim 20.88
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/B2 1 Veselí nad Lužnicí 08.93
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žcm/B4 2 Veselí nad Lužnicí 12.67
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žcm/B2 4 Veselí nad Lužnicí 2:47.89
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žcm 12 Veselí nad Lužnicí 3.90
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/Žcm 20 Veselí nad Lužnicí 32.88
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žcm 5 Veselí nad Lužnicí 1145
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B01 2 Nová Včelnice 08.55
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žcm/B01 2 Nová Včelnice 20.51
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žcm/R01 7 Brno 08.27
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm/B1 1 Písek 08.59
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žcm/B3 1 Písek 21.01
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) výška/Žcm/F 5 Veselí nad Lužnicí 1.30
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žcm/F 6 Veselí nad Lužnicí 2:36.72
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žcm/B3 1 Jindřichův Hradec 08.63
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 6 Jindřichův Hradec 2:40.44
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 6 Jindřichův Hradec 2:40.44
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Strahov 08.98
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žcm/B3 3 Praha - Strahov 2:44.08
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žcm/B3 5 Praha - Strahov 12.44
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žcm/F 10 Praha - Strahov 3.91
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žcm/F 13 Praha - Strahov 05.70
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/R5 1 Praha - Strahov 09.06
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/F Praha - Strahov 08.84
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 800 m/Žcm/B2 1 Praha - Strahov 2:38.20
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 09.00
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žcm 4 České Budějovice 13.11
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žcm České Budějovice 4.45