Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Wilczek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.63 Opava 16.06.2020
100 m 12.41 Olomouc 02.08.2020
150 m 18.61 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 18.68 Třinec 18.06.2019
200 m 24.68 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 24.97 Frýdek-Místek 08.06.2020
300 m 42.21 h Ostrava 20.02.2018
300 m 41.17 Opava 04.08.2020
800 m 2:41.52 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.75 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
skok vysoký 1.70 Frýdek-Místek 08.06.2020
skok daleký 5.68 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.93 Opava 16.06.2020
sprintérský trojboj 1668 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Ostrava 11.02.2017
60 m 08.76 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
150 m 20.81 Opava 11.05.2017
150 m 20.51 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 2:41.52 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.36 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 4.05 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.73 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 20.51
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:41.52
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F1 6 Ostrava - Vítkovice 4.73
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žcm/R3 2 Hranice 08.82
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žcm/FB 5 Hranice 08.98
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žcm/F2 Hranice 21.46
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žcm/F 20 Hranice 4.05
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B2 2 Ostrava - Vítkovice 08.76
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 8 Ostrava - Vítkovice 4.31
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žcm/B1 6 Ostrava - Vítkovice 20.91
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 6 Ostrava 4.27
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B1 5 Ostrava 22.05
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žcm/B1 2 Frýdek-Místek 20.74
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B2 1 Frýdek-Místek 08.62
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žcm 8 Frýdek-Místek 4.34
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B1 3 Třinec 20.95
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B5 1 Třinec 08.76
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/F 6 Třinec 4.48
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B6 Opava DNS
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B3 1 Opava 20.81
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm/F 6 Opava 4.63
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žcm/F Ostrava 1.36
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 11 Ostrava 3.85
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R4 1 Ostrava 08.96
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/F 7 Ostrava 08.85
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R5 3 Ostrava 08.93
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B5 1 Ostrava 21.06
25.01.2017 3. meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žcm/B2 1 Opava 09.35
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm/F Ostrava
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R3 Ostrava DNS