Karta atleta

Export do excelu
  • Rokos Michal
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 h Český Brod 17.1.2015
60 m 09.05 Praha - Kotlářka 15.6.2016
60 m 09.1 h Český Brod 17.1.2015
150 m 21.91 Praha - Eden 20.6.2017
150 m 21.55 h Praha-Stromovka 3.12.2016
200 m 32.51 h Praha 13.3.2014
300 m 51.49 Praha - Kotlářka 15.6.2016
300 m 50.35 h Praha-Stromovka 3.12.2016
600 m 2:12.10 Praha 14.5.2015
600 m 2:05.59 h Praha-Stromovka 19.12.2014
1000 m 4:06.1 Nymburk 27.9.2015
60 m překážek 10.96 Praha - Juliska 11.5.2017
60 m překážek 11.49 h Praha - Stromovka 19.2.2017
hod kriketovým míčkem 40.80 Praha - Eden 14.9.2017
vrh koulí 3kg 07.70 Praha - Eden 20.6.2017
skok daleký 4.25 Praha - Jeseniova 15.9.2016
skok daleký 4.60 h Praha - Stromovka 19.2.2017
skok vysoký 1.35 Praha-Jeseniova 7.9.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 14 Praha - Eden 1.32
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 19 Praha - Eden 37.45
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žcm/F 5 Praha - Eden 1.28
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F 5 Praha - Eden 40.80
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) výška/Žcm 5 Praha-Jeseniova 1.35
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B1 3 Praha-Jeseniova 11.06
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B3 2 Praha - Eden 21.91
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Eden 07.70
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B1 3 Praha - Stromovka 09.05
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm/F Praha - Stromovka 1.31
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Juliska 11.09
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 6 Praha - Juliska 3.98
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B3 2 Praha - Juliska 10.96
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 13 Praha - Juliska 4.08
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva dálka/Žcm 5 Bratislava 4.19
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 6 Praha - Stromovka 11.49
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm Praha - Stromovka 4.60
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 5 Praha - Stromovka 09.24
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 5 Praha - Stromovka 23.22
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha - Stromovka 11.65
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B12 3 Praha - Stromovka 09.17
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žci/B12 2 Praha - Strahov 51.12
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žci/B9 2 Praha - Strahov 22.03