Karta atleta

Export do excelu
  • Dražan Marián
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Jiří Klesnil
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Kladno 17.06.2017
150 m 21.40 Kladno 17.06.2017
600 m 1:40.84 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:13.69 Slaný 24.05.2019
800 m 2:01.81 h Vídeň 01.02.2020
1000 m 2:56.04 Beroun 30.09.2017
1500 m 4:22.26 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
1500 m 4:08.86 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
3000 m 09:48.23 h Ostrava 02.03.2019
60 m překážek 09.82 Stará Boleslav 21.06.2017
60 m překážek 09.56 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m překážek 15.55 Kladno 14.06.2019
200 m překážek 29.90 Kladno 12.05.2019
1500 m překážek 4:41.50 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 1138 Slaný 21.05.2019
pětiboj 2201 Slaný 14.05.2017
hod oštěpem 500g 30.21 Beroun 15.09.2017
hod oštěpem 600g 33.39 Slaný 24.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.29 Slaný 14.05.2017
skok daleký 5.24 Kladno 12.05.2019
skok daleký 5.07 h Praha - Strahov 08.12.2018
Přespolní běh 10:07 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:01.81 h Vídeň 01.02.2020
1500 m 4:08.86 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1000 m/Žcm/B1 2 Beroun 2:56.04
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m př./Žcm/B1 3 Beroun 09.97
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Beroun 09.87
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žcm/F Beroun 30.21
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 1:40.84
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 3 Stará Boleslav 09.82
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žcm/F 5 Kladno 08.94
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žcm Kladno 4.42
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žcm 4 Kladno 21.40
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm/B1 2 Kladno 09.96
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) oštěp 500g/Žcm 4 Kladno 29.21
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B1 1 Kladno 2:18.21
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm/B1 3 Kladno 09.95
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm Slaný 2201
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm Slaný 09.87
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm Slaný 53.29
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 10 Slaný 08.73
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm Slaný 4.57
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm Slaný 2:17.9
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žcm Stará Boleslav 10.18
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žcm 5 Stará Boleslav 4.44
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žcm/B1 1 Praha - Strahov 2:23.07
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Strahov 10.07