Karta atleta

Export do excelu
  • Slovák Juraj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Milan Gála
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Praha - Eden 5.9.2018
60 m 08.33 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 19.62 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 20.20 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 43.20 Praha - Vokovice 28.5.2019
600 m 1:52.56 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
800 m 2:28.16 Praha - Eden 15.9.2018
800 m 2:32.04 h Praha-Stromovka 31.1.2018
1000 m 3:20.43 h Praha - Stromovka 2.12.2017
60 m překážek 10.86 Praha - Eden 21.9.2017
pětiboj 1231 Praha - Jeseniova 6.10.2017
hod kriketovým míčkem 43.91 Praha - Eden 14.9.2017
vrh koulí 4kg 07.81 Praha-Stromovka 16.5.2018
skok daleký 4.57 Praha - Děkanka 10.6.2018
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 15.9.2018
skok o tyči 2.52 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Jeseniova 18.5.2017
Přespolní běh 4:27 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 19.62 Praha - Děkanka 13.6.2019
300 m 43.20 Praha - Vokovice 28.5.2019
skok o tyči 2.65 Praha - Vokovice 28.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 2 Praha - Stromovka 08.66
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B2 4 Praha - Stromovka 3:20.43
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žcm Praha - Jeseniova 08.8
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm 12 Praha - Jeseniova 12.6
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žcm 4 Praha - Jeseniova 2:40.8
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) dálka/Žcm 5 Praha - Jeseniova 4.12
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) kriket/Žcm 13 Praha - Jeseniova 36.31
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm 4 Praha - Jeseniova 1231
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B2 3 Praha - Eden 21.45
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B3 2 Praha - Eden 10.86
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B3 2 Praha - Eden 22.06
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F Praha - Eden 43.91
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žcm/B3 1 Praha - Kotlářka 46.71
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žcm/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 1:52.56
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/F 9 Praha - Podvinný mlýn 36.30
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Jeseniova 08.93
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 13 Praha - Jeseniova 1.20
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B6 3 Praha - Jeseniova 09.35
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žcm/F 11 Praha - Vítkov 4:27
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 1 Praha - Stromovka 08.89
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B25 1 Praha - Stromovka 22.05