Karta atleta

Export do excelu
  • Michael Štefl
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Jedlička Ladislav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Stará Boleslav 22.08.2018
60 m 08.41 h Český Brod 19.01.2019
100 m 12.83 Kladno 13.06.2020
150 m 21.06 Stará Boleslav 06.09.2017
300 m 43.17 Stará Boleslav 22.08.2018
300 m 45.72 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
800 m 2:40.43 Stará Boleslav 07.10.2017
1000 m 3:28.74 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.37 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76) 09.9 h Český Brod 16.12.2017
60 m překážek (0.84) 09.42 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m překážek (0.91) 09.65 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.24 Stará Boleslav 12.09.2018
skok vysoký 1.60 Stará Boleslav 30.08.2017
skok vysoký 1.57 h Český Brod 16.12.2017
skok o tyči 2.70 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 5.04 h Český Brod 24.11.2018
skok daleký 5.25 Praha - Děkanka 05.05.2019
vrh koulí 3kg 10.76 Vlašim 28.09.2017
vrh koulí 4kg 13.20 Kolín 21.09.2019
vrh koulí 4kg 14.20 h Praha - Stromovka 14.12.2019
vrh koulí 5kg 13.46 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 5kg 13.56 Vlašim 06.06.2020
hod diskem 1kg 45.23 Kolín 22.09.2019
hod diskem 1,5kg 37.57 Stará Boleslav 23.09.2020
hod oštěpem 500g 30.84 Kladno 02.06.2017
hod oštěpem 600g 27.85 Stará Boleslav 05.10.2019
hod kriketovým míčkem 49.71 Stará Boleslav 03.05.2017
pohár rozhlasu 1347 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1944 Stará Boleslav 07.10.2017
devítiboj 4075 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m 08.1 h Český Brod 16.12.2017
150 m 21.06 Stará Boleslav 06.09.2017
300 m 45.22 Stará Boleslav 23.08.2017
800 m 2:40.43 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76) 10.37 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76) 09.9 h Český Brod 16.12.2017
skok vysoký 1.60 Stará Boleslav 30.08.2017
skok vysoký 1.57 h Český Brod 16.12.2017
skok daleký 4.92 Stará Boleslav 07.10.2017
vrh koulí 3kg 10.76 Vlašim 28.09.2017
hod oštěpem 500g 30.84 Kladno 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 49.71 Stará Boleslav 03.05.2017
pohár rozhlasu 0324 Kolín 24.05.2017
pětiboj 1944 Stará Boleslav 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 09.9
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 3= Český Brod 08.1
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm Český Brod 1.57
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm Stará Boleslav 1944
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 08.45
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 10.37
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm Stará Boleslav 2:40.43
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.92
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Stará Boleslav 47.00
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 08.45
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm Stará Boleslav 2:40.43
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Stará Boleslav 10.37
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.92
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Stará Boleslav 47.00
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm Stará Boleslav 1944
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok vysoký/Žcm/F Beroun 1.56
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Beroun 09.98
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žcm/F Vlašim 1.59
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Vlašim 10.76
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Beroun 10.55
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 6 Beroun 26.47
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B4 2 Stará Boleslav 45.99
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/M 4= Stará Boleslav 1.50
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B5 1 Stará Boleslav 21.06
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Stará Boleslav 09.60
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Stará Boleslav 26.37
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B3 3 Stará Boleslav 21.08
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm Stará Boleslav 1.60
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B3 2 Stará Boleslav 08.58
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B1 3 Stará Boleslav 45.22
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žcm/Kb 5= Brno 1.50
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žcm/F 10 Brno 1.54
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci/B2 1 Stará Boleslav 08.80
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žci Stará Boleslav 1.55
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žci 9 Stará Boleslav 3.00
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Stará Boleslav 1.50
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Stará Boleslav 10.54
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm Kladno 10.46
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 30.84
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 5 Stará Boleslav 43.30
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 2= Stará Boleslav 1.35
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) pohár rozhlasu/Žcm 34 Kolín 0324
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) skok vysoký/Žcm 5= Kolín 1.41
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 6 Kladno 1.35
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm Kladno 10.19
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/F 9 Kolín 1.50
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dci Stará Boleslav 1.50
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm Stará Boleslav 1500
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Stará Boleslav 09.16
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Stará Boleslav 10.75
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm 4 Stará Boleslav 2:57.43
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.43
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Stará Boleslav 49.71
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Stará Boleslav 09.40
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm Stará Boleslav 1.58
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 2= Stará Boleslav 1.58
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) skok vysoký/M 4 Stará Boleslav 1.50
29.03.2017 Nehvizdská laťka (ZŠ Nehvizdy a Atletika Stará B) skok vysoký/Žcm 4 Nehvizdy 1.44