Karta atleta

Export do excelu
  • Michael Glocman
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Korbel Jaromír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 h Opava 07.01.2018
60 m 07.78 Frýdek-Místek 03.09.2019
150 m 19.91 Frýdek-Místek 19.06.2018
800 m 2:33.48 Opava 07.06.2018
1000 m 3:30.76 Opava 10.10.2018
1500 m 7:10.6 Háj ve Slezsku 12.10.2016
60 m překážek (0.76) 13.63 h Opava 21.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.84 Opava 22.04.2017
skok vysoký 1.57 Opava 18.09.2018
skok vysoký 1.50 h Opava 04.12.2018
skok daleký 5.47 Praha - Eden 05.10.2019
vrh koulí 3kg 10.22 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
hod oštěpem 500g 33.57 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 600g 51.56 Kolín 22.09.2019
pohár rozhlasu 0665 Opava - Tyršův stadion 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 72.66 Opava 26.09.2018
pětiboj 1731 Opava 07.06.2018
čtyřboj 1795 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.35 h Opava 21.02.2017
60 m 08.74 Ostrava 14.09.2017
800 m 3:18.86 Opava 13.09.2017
60 m překážek (0.76) 13.63 h Opava 21.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.84 Opava 22.04.2017
skok vysoký 1.40 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.26 Opava 13.09.2017
vrh koulí 3kg 10.22 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
hod oštěpem 500g 33.57 Hranice 01.10.2017
pohár rozhlasu 0416 Opava 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 68.85 Hranice 01.10.2017
pětiboj 1049 Opava 22.04.2017
čtyřboj 1209 Opava 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Ostrava - Vítkovice 10.22
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 31.11
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 68.06
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok vysoký/Žcm/F 11 Hranice 1.40
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 500g/Žcm/F Hranice 33.57
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Hranice 68.85
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žcm 6 Olomouc 29.57
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 67.29
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 4 Ostrava - Vítkovice 28.11
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B5 1 Ostrava 08.74
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Žcm/F 6 Ostrava 27.03
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Ostrava 66.81
13.09.2017 Sportovní den partnerských měst (ZŠ Englišova) čtyřboj/Žcm 4 Opava 1209
13.09.2017 Sportovní den partnerských měst (ZŠ Englišova) 800 m/Žcm 13 Opava 3:18.86
13.09.2017 Sportovní den partnerských měst (ZŠ Englišova) hod kriketovým míčkem/Žcm Opava 66.23
13.09.2017 Sportovní den partnerských měst (ZŠ Englišova) skok daleký/Žcm 5 Opava 4.26
13.09.2017 Sportovní den partnerských měst (ZŠ Englišova) 60 m/Žcm Opava 08.55
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Brno 65.10
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žcm 46 Kladno 0362
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Kladno 56.39
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Třinec 65.46
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm/F Třinec 32.75
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) hod kriketovým míčkem/Žcm Opava 58.78
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) pohár rozhlasu/Žcm 38 Opava 0383
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm/F Opava 32.13
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Opava 64.60
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie III (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) pohár rozhlasu/Žcm/B Opava 0416
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie III (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) hod kriketovým míčkem/Žcm Opava 62.54
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B1 4 Opava 09.55
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B1 17 Opava 3:21.19
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Opava 12.84
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 7 Opava 4.01
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm Opava 63.61
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm 8 Opava 1049
21.02.2017 Okresní přebor žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R6 3 Opava 09.35
21.02.2017 Okresní přebor žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R5 3 Opava 13.63