Karta atleta

Export do excelu
  • Gajda Martin
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.58 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m 09.64 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 24.57 Praha - Jeseniova 14.9.2017
300 m 49.79 Praha - Přátelství 29.5.2018
600 m 1:56.61 Praha - Kotlářka 18.5.2017
800 m 2:44.46 Praha - Jeseniova 14.9.2017
800 m 2:28.07 h Praha - Stromovka 16.1.2019
1500 m 5:01.63 Praha - Eden 5.9.2018
3000 m 11:05.61 Hranice 6.10.2018
3000 m 10:29.59 h Ostrava 2.3.2019
60 m překážek 13.16 Praha - Jeseniova 1.6.2017
60 m překážek 11.20 h Praha - Stromovka 16.1.2019
200 m překážek 33.92 Praha - Eden 5.9.2018
1500 m překážek 5:11.58 Praha - Přátelství 30.8.2018
hod kriketovým míčkem 33.61 Praha - Kotlářka 18.5.2017
skok daleký 4.01 Praha - Jeseniova 1.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.64 h Praha - Stromovka 9.1.2019
800 m 2:28.07 h Praha - Stromovka 16.1.2019
3000 m 10:29.59 h Ostrava 2.3.2019
60 m překážek 11.20 h Praha - Stromovka 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B4 2 Praha - Jeseniova 24.57
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B1 3 Praha - Jeseniova 2:44.46
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B1 Praha - Děkanka DNP
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm/F Praha - Děkanka DNS
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B4 3 Praha - Jeseniova 13.16
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 10 Praha - Jeseniova 4.01
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žcm/B2 3 Praha - Kotlářka 1:56.61
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žcm 9 Praha - Kotlářka 33.61
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žcm/B2 8 Praha - Juliska 2:46.50
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 11:15.70