Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Kverek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vinkler Miroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 07.71 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 12.16 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 18.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 18.16 Litomyšl 26.05.2019
200 m 25.12 Hradec Králové 05.09.2018
300 m 44.55 Pardubice 06.09.2017
800 m 2:42.66 Vysoké Mýto 14.06.2017
1000 m 3:25.29 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
1500 m 5:43.34 Pardubice 31.05.2017
60 m překážek [83,8 cm] 09.04 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.47 Svitavy 17.09.2017
100 m překážek [83,8cm] 14.40 Pardubice 14.09.2019
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.72 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
skok o tyči 2.70 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok daleký 5.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 6.01 Pardubice 25.05.2019
vrh koulí 3kg 11.87 Pardubice 23.08.2017
vrh koulí 4kg 13.63 Svitavy 16.06.2019
vrh koulí 4kg 13.34 h Praha - Stromovka 14.12.2019
hod diskem 1kg 45.16 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod diskem 1,5kg 33.37 Pardubice 16.06.2020
hod oštěpem 600g 28.19 Zlín 31.05.2019
pohár rozhlasu 1842 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
devítiboj 4688 Zlín 01.06.2019
sprintérský trojboj 1849 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Vysoké Mýto 14.06.2017
100 m 12.97 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
150 m 21.05 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
150 m 19.55 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
300 m 44.55 Pardubice 06.09.2017
800 m 2:42.66 Vysoké Mýto 14.06.2017
1500 m 5:43.34 Pardubice 31.05.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.47 Svitavy 17.09.2017
100 m překážek [83,8cm] 17.82 Svitavy 08.05.2017
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok vysoký 1.60 České Budějovice 16.09.2017
skok daleký 4.71 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok daleký 5.26 České Budějovice 16.09.2017
vrh koulí 3kg 11.87 Pardubice 23.08.2017
vrh koulí 4kg 08.19 Svitavy 08.05.2017
hod diskem 1kg 28.12 Pardubice 30.08.2017
pohár rozhlasu 0764 Pardubice 25.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/Žci/F 19 Jablonec nad Nisou 1.45
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žci/F 20 Jablonec nad Nisou 4.64
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm/F Vlašim DNS
17.09.2017 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B1 1 Svitavy 09.47
17.09.2017 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm/F Svitavy 5.10
17.09.2017 Finále KPD mladších žáků a žákyň (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žcm/F Svitavy 11.58
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žci/F 6 České Budějovice 1.60
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/Žci/F 7 České Budějovice 5.26
06.09.2017 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 300 m/Žcm/B1 1 Pardubice 44.55
06.09.2017 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok vysoký/Žcm/F Pardubice 1.54
06.09.2017 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Pardubice 11.86
30.08.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Pardubice 11.72
30.08.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci Pardubice 28.12
23.08.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Pardubice 11.87
23.08.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci Pardubice 19.62
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žcm/F Dvůr Králové nad Labem 08.28
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žcm/F Dvůr Králové nad Labem 12.97
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žcm/F Dvůr Králové nad Labem 19.55
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok vysoký/M 5 Týniště nad Orlicí 1.50
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) vrh koulí 3kg/Žcm Týniště nad Orlicí 10.96
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žcm/R01 6 Brno 08.02
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R2 4 Litomyšl 08.48
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci 13 Litomyšl 4.69
14.06.2017 3. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupina A (AC Vysoké Mýto) 60 m/Žcm/R1 1 Vysoké Mýto 08.28
14.06.2017 3. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupina A (AC Vysoké Mýto) 60 m/Žcm/F1 Vysoké Mýto 08.33
14.06.2017 3. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupina A (AC Vysoké Mýto) 800 m/Žcm/B1 8 Vysoké Mýto 2:42.66
14.06.2017 3. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupina A (AC Vysoké Mýto) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B1 1 Vysoké Mýto 10.06
31.05.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva, skupina A (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Žcm/F 5 Pardubice 5:43.34
31.05.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva, skupina A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B2 1 Pardubice 10.00
31.05.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva, skupina A (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Pardubice 10.52
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 60 m/Žci/R3 4 Pardubice 08.41
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 60 m/Žci/FB 6 Pardubice 08.57
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) skok vysoký/Žci/F 14 Pardubice 1.42
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) skok daleký/Žci/F 8 Pardubice 4.89
10.05.2017 1. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupiny A (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žcm/B4 1 Chrudim 20.60
10.05.2017 1. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupiny A (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žcm Chrudim 1.48
10.05.2017 1. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupiny A (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žcm Chrudim 4.79
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B1 4 Svitavy 17.82
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) vrh koulí 4kg/Žci 14 Svitavy 08.19
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III (Městský atletický stadion na D) pohár rozhlasu/Žcm Pardubice 0764
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III (Městský atletický stadion na D) 60 m/Žcm/B5 2 Pardubice 08.41
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III (Městský atletický stadion na D) skok vysoký/Žcm Pardubice 1.40
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žcm/B3 1 Jablonec nad Nisou 21.05
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok vysoký/Žcm Jablonec nad Nisou 1.45
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/Žcm Jablonec nad Nisou 4.71