Karta atleta

Export do excelu
  • Karel Lhoták
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Rusová Kateřina
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.09 h Kladno 10.01.2019
60 m 10.27 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.34 Kladno 28.04.2019
150 m 26.23 Kladno 08.06.2016
150 m 24.96 h Praha - Strahov 18.02.2017
300 m 53.40 Beroun 15.09.2017
800 m 2:48.87 Kladno 27.04.2018
50 m překážek (0.84) 09.94 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 13.74 Stará Boleslav 21.06.2017
skok vysoký 1.10 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 3.80 Kladno 02.06.2017
skok daleký 4.15 h Kladno 31.01.2019
hod kriketovým míčkem 41.99 Beroun 02.09.2016
pětiboj 0601 Kladno 21.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.6 h Kladno 28.02.2017
60 m 10.27 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.86 Kladno 21.09.2017
150 m 24.96 h Praha - Strahov 18.02.2017
300 m 53.40 Beroun 15.09.2017
800 m 3:25.05 Kladno 21.09.2017
50 m překážek (0.76) 12.2 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76) 13.74 Stará Boleslav 21.06.2017
skok vysoký 1.05 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.96 h Kladno 28.02.2017
skok daleký 3.80 Kladno 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 39.43 Kladno 21.09.2017
pětiboj 0601 Kladno 21.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 8 Kladno 0601
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 10 Kladno 13.82
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 9 Kladno 3.38
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 9 Kladno 09.86
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Kladno 39.43
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 5 Kladno 3:25.05
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R4 5 Beroun 10.17
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B3 4 Beroun 53.40
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B3 7 Stará Boleslav 10.24
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žcm/B1 Stará Boleslav DNS
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 6 Stará Boleslav 13.74
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R4 7 Kladno 09.98
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 19 Kladno 3.80
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B2 2 Kladno 08.6
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 5 Kladno 3.96
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/R14 3 Praha - Strahov 10.27
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žcm/B4 3 Praha - Strahov 24.96
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok daleký/Žcm 28 Praha - Strahov 3.22
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B2 1 Kladno 09.0
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Kladno 12.2
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 11 Kladno 3.50
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 5 Kladno 1.05