Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Bajer
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Pluhař Stanislav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.53 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m 09.14 Slaný 14.05.2017
150 m 24.95 h Praha-Strahov 11.01.2015
800 m 2:53.59 Stará Boleslav 07.10.2017
1000 m 4:06.31 Stará Boleslav 23.06.2017
60 m překážek (0.76) 12.79 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m překážek (0.76) 10.98 Beroun 30.09.2017
100 m překážek (0.84) 17.67 Stará Boleslav 06.10.2018
skok vysoký 1.45 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok vysoký 1.45 Kladno 12.05.2019
skok o tyči 2.00 Stará Boleslav 06.10.2018
skok daleký 4.55 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.48 Čáslav 24.05.2019
vrh koulí 4kg 08.01 Kolín 14.06.2019
hod diskem 1kg 26.23 Čáslav 24.05.2019
hod oštěpem 600g 24.67 Stará Boleslav 06.10.2018
hod kriketovým míčkem 40.62 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1304 Stará Boleslav 07.10.2017
devítiboj 1095 Stará Boleslav 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 Slaný 14.05.2017
800 m 2:53.59 Stará Boleslav 07.10.2017
1000 m 4:06.31 Stará Boleslav 23.06.2017
60 m překážek (0.76) 10.98 Beroun 30.09.2017
skok vysoký 1.25 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 23.06.2017
skok daleký 3.86 h Praha - Strahov 18.02.2017
skok daleký 4.15 Beroun 30.09.2017
hod kriketovým míčkem 40.62 Slaný 14.05.2017
pětiboj 1304 Stará Boleslav 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm 4 Stará Boleslav 1304
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Stará Boleslav 09.34
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Stará Boleslav 10.90
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm 6 Stará Boleslav 2:53.59
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 3= Stará Boleslav 4.03
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Stará Boleslav 37.76
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Stará Boleslav 09.34
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm 6 Stará Boleslav 2:53.59
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Stará Boleslav 10.90
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 3= Stará Boleslav 4.03
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Stará Boleslav 37.76
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm 4 Stará Boleslav 1304
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Beroun 10.98
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žcm/F 9 Beroun 4.15
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Stará Boleslav 09.28
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žci/F 9 Stará Boleslav 4:06.31
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žci 5 Stará Boleslav 1.30
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žci 5 Stará Boleslav 4.30
23.06.2017 Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žci 6 Stará Boleslav 40.05
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B2 3 Stará Boleslav 09.17
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Stará Boleslav 10.81
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Kladno 11.48
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 6 Kladno 1.30
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B1 5 Stará Boleslav 09.28
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm/F 12 Stará Boleslav 3.92
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 5 Stará Boleslav 1.25
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Kladno 11.26
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 18 Kladno 1.20
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 15 Kladno 3.93
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 16 Slaný 1211
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 10 Slaný 11.46
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Slaný 40.62
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 22 Slaný 09.14
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 22 Slaný 3.89
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 20 Slaný 2:59.8
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Stará Boleslav 4.04
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Stará Boleslav 1.30
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok vysoký/Žcm 9 Praha - Strahov 1.25
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) skok daleký/Žcm 16 Praha - Strahov 3.86