Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínek Adam
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Miroslav Burian
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Brno 11.09.2017
60 m 08.59 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 21.19 Praha - Děkanka 10.06.2018
150 m 20.68 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 45.28 Praha - Juliska 16.05.2018
300 m 42.42 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 58.01 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:20.37 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:56.50 Praha - Stromovka 01.06.2017
800 m 2:28.77 Praha - Eden 12.09.2018
800 m 2:18.22 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 5:07.13 Praha - Eden 05.09.2018
3000 m 10:59.87 Praha - Vokovice 28.05.2019
60 m překážek 11.63 Praha-Mazurská 21.09.2017
1500 m překážek 5:25.02 Praha - Juliska 21.05.2019
pětiboj 1197 Praha - Juliska 06.06.2017
čtyřboj 1025 Praha-Kotlářka 04.10.2017
hod kriketovým míčkem 42.94 Praha-Kotlářka 04.10.2017
vrh koulí 3kg 06.59 Praha - Juliska 18.05.2017
skok daleký 4.21 Praha - Eden 20.06.2017
skok daleký 4.74 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok vysoký 1.23 Praha-Kotlářka 04.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 42.42 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 58.01 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:20.37 h Praha - Strahov 17.01.2020
800 m 2:18.22 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 60 m/Žcm/B1 2 Praha-Kotlářka 09.15
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 800 m/Žcm/B1 10 Praha-Kotlářka 2:50.15
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) výška/Žcm 5 Praha-Kotlářka 1.23
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) kriket/Žcm 7 Praha-Kotlářka 42.94
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) čtyřboj/Žcm 6 Praha-Kotlářka 1025
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žcm/B1 5 Praha-Mazurská 2:46.82
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m př./Žcm/B1 4 Praha-Mazurská 11.63
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žcm/B1 4 Praha - Přátelství 2:49.09
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žcm/B1 5 Praha - Přátelství 12.27
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R8 2 Brno 08.96
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žcm/R7 3 Brno 22.08
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žcm/B4 7 Brno 2:44.92
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žcm/KC 4 Brno 4.20
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) kriket/Žcm/KB 14 Brno 40.18
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B3 2 Praha - Eden 11.96
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 6 Praha - Eden 4.21
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žcm/B3 2 Praha - Kotlářka 48.81
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Juliska 09.1
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B1 3 Praha - Juliska 11.8
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm Praha - Juliska 2:47.9
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm Praha - Juliska 3.92
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) kriket/Žcm Praha - Juliska 40.81
06.06.2017 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva - SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žcm Praha - Juliska 1197
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 1:56.50
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F 4 Praha - Stromovka 40.30
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B1 4 Praha - Juliska 21.91
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žcm 6 Praha - Juliska 06.59
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žcm/B2 7 Praha - Juliska 2:43.86
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 28 Praha - Juliska 3.66
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B5 2 Praha - Stromovka 22.41
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 11 Praha - Stromovka 3.85