Karta atleta

Export do excelu
  • Fiebinger David
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér Julius Dušek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Hradec Králové 27.5.2018
150 m 21.90 Nové Město nad Metují 7.9.2019
150 m 22.25 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
200 m 29.07 Mladá Boleslav 25.5.2019
300 m 44.54 Trutnov 26.5.2019
300 m 50.42 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
400 m 64.33 Mladá Boleslav 25.5.2019
600 m 2:14.3 Dvůr Králové nad Labem 17.9.2015
800 m 3:03.11 Hradec Králové 27.5.2015
60 m překážek 12.71 Nová Paka 1.6.2017
100 m překážek 17.79 Trutnov 26.5.2019
200 m překážek 34.63 Pardubice 14.9.2019
pohár rozhlasu 0388 Dvůr Králové n.L. 17.5.2017
čtyřboj 0689 Trutnov 28.5.2015
hod kriketovým míčkem 26.04 Trutnov 28.5.2015
skok daleký 4.06 Trutnov 26.5.2019
skok vysoký 1.22 Dvůr Králové n.L. 17.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.90 Nové Město nad Metují 7.9.2019
200 m 29.07 Mladá Boleslav 25.5.2019
300 m 44.54 Trutnov 26.5.2019
400 m 64.33 Mladá Boleslav 25.5.2019
100 m překážek 17.79 Trutnov 26.5.2019
200 m překážek 34.63 Pardubice 14.9.2019
pohár rozhlasu 0000 Trutnov 16.5.2019
skok daleký 4.06 Trutnov 26.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/M/B2 4 Trutnov 23.5
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/M/B6 4 Trutnov 23.3
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/M/B2 3 Trutnov 55.3
18.10.2017 Trutnovské závěrečné závody 2017 (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/M 9 Trutnov 3.69
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 150 m/Žcm/B2 2 Trutnov 22.34
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m př./Žcm/B2 3 Trutnov 13.08
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B2 5 Nové Město nad Metují 22.37
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m př./Žci/B2 4 Nové Město nad Metují 40.13
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 150 m/Žcm/B2 2 Nová Paka 22.32
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 60 m př./Žcm/B1 5 Nová Paka 12.71
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žci/R4 3 Trutnov 09.27
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 300 m/Žci/B4 3 Trutnov 50.72
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Trutnov, kategorie III a IV (Atletický stadion Dvůr Králové) poharR/Žcm 28 Dvůr Králové n.L. 0388
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Trutnov, kategorie III a IV (Atletický stadion Dvůr Králové) dálka/Žcm 14 Dvůr Králové n.L. 3.89
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Trutnov, kategorie III a IV (Atletický stadion Dvůr Králové) výška/Žcm 17 Dvůr Králové n.L. 1.22
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žcm/B5 3= Dvůr Králové nad Labem 09.13
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žcm/B4 3 Dvůr Králové nad Labem 52.37