Karta atleta

Export do excelu
  • Samuel Nagy
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Nožička Milan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.91 Opava 11.05.2017
60 m 10.14 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 24.30 Frýdek-Místek 13.06.2017
300 m 53.91 Frýdek-Místek 13.06.2017
800 m 3:02.22 Ostrava 22.06.2017
60 m překážek (0.76) 13.56 Ostrava 03.05.2017
skok vysoký 1.25 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok vysoký 1.19 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.52 Ostrava 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 39.00 Ostrava-město 12.05.2017
pohár rozhlasu 0000 Ostrava-město 12.05.2017
pětiboj 0687 Ostrava 03.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.91 Opava 11.05.2017
60 m 10.14 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 24.30 Frýdek-Místek 13.06.2017
300 m 53.91 Frýdek-Místek 13.06.2017
800 m 3:02.22 Ostrava 22.06.2017
60 m překážek (0.76) 13.56 Ostrava 03.05.2017
skok vysoký 1.25 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok vysoký 1.19 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.52 Ostrava 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 39.00 Ostrava-město 12.05.2017
pohár rozhlasu 0000 Ostrava-město 12.05.2017
pětiboj 0687 Ostrava 03.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R10 5 Ostrava - Vítkovice 10.14
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm/F 23= Ostrava - Vítkovice 1.19
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm 21 Ostrava - Vítkovice 14.74
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 21 Ostrava - Vítkovice 3:26.99
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 20 Ostrava - Vítkovice 3.34
05.12.2017 Mikulášský 4boj žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm 11= Ostrava - Vítkovice 1.25
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm 14 Ostrava - Vítkovice 10.71
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 13.58
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 12 Ostrava - Vítkovice 3:24.60
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 11 Ostrava - Vítkovice 3.26
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Ostrava - Vítkovice 34.80
21.09.2017 Podzimní oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) pětiboj/Žcm 10 Ostrava - Vítkovice 0461
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B02 8 Ostrava 3:02.22
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žcm/B5 3 Frýdek-Místek 24.30
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žcm/B5 3 Frýdek-Místek 53.91
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) hod kriketovým míčkem/Žcm 24 Opava 36.61
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) pohár rozhlasu/Žcm Ostrava-město 0000
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) 60 m/Žcm/F1 6 Ostrava-město 10.41
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Ostrava-město 39.00
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B8 2 Opava 09.91
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B1 13 Opava 3:03.38
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) pětiboj/Žcm 17 Ostrava 0687
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm 24= Ostrava 10.21
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 9 Ostrava 3:02.98
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm 20= Ostrava 13.56
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 7= Ostrava 36.10
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 15 Ostrava 3.52