Karta atleta

Export do excelu
  • Dissou Akinwale Adam
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Věra Balážová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m 08.79 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 21.50 Praha - Eden 12.9.2018
150 m 22.41 h Praha-Strahov 29.1.2016
300 m 45.69 Praha - Děkanka 16.5.2018
300 m 46.20 h Praha-Stromovka 3.12.2016
600 m 1:52.19 Praha 27.4.2015
800 m 2:29.72 Praha - Přátelství 30.5.2017
800 m 2:36.73 h Praha-Strahov 29.1.2016
1000 m 3:45.90 Praha - Děkanka 2.5.2018
1000 m 3:51.72 h Praha-Stromovka 17.2.2016
60 m překážek 11.84 Praha - Děkanka 1.10.2016
60 m překážek 11.63 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m překážek 17.66 Praha - Děkanka 4.5.2019
pohár rozhlasu 0352 Praha- Stromovka 25.4.2018
pětiboj 1215 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
devítiboj 2529 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod diskem 1kg 28.63 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 600g 21.21 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.59 Praha - Děkanka 20.6.2017
vrh koulí 4kg 10.52 Praha - Děkanka 21.5.2019
vrh koulí 4kg 09.77 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok daleký 4.22 Praha - Přátelství 30.5.2017
skok daleký 4.59 h Praha-Stromovka 31.1.2018
skok o tyči 2.10 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.70 Praha - Eden 27.6.2019
skok vysoký 1.41 h Praha - Strahov 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 Praha - Jeseniova 24.4.2019
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 9.1.2019
100 m překážek 17.66 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1kg 28.63 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 600g 21.21 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 4kg 10.52 Praha - Děkanka 21.5.2019
vrh koulí 4kg 09.77 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok o tyči 2.10 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.70 Praha - Eden 27.6.2019
skok vysoký 1.40 h Praha - Stromovka 9.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B3 1 Praha - Stromovka 11.63
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 3 Praha - Stromovka 08.94
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 300 m/Žcm/B1 1 Praha - Děkanka 46.06
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F Praha - Děkanka 4.37
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B2 1 Praha - Podvinný mlýn 09.35
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B2 1 Praha - Podvinný mlýn 12.04
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 2:46.09
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FA 4 Praha - Podvinný mlýn 4.11
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FA 10 Praha - Podvinný mlýn 37.49
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 28 Praha - Podvinný mlýn 1215
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 10= Praha - Eden 1.32
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 20 Praha - Eden 36.66
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žcm 14 Praha - Jeseniova 31.35
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha - Jeseniova 1.33
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha-Jeseniova 1.40
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B3 2 Praha-Jeseniova 22.71
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žcm/B1 2 Praha - Děkanka 1:55.83
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žcm/F 4 Praha - Děkanka 41.59
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žcm/F 9 Praha - Kotlářka 1.38
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) dálka/Žcm/F 4 Praha - Kotlářka 4.49
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B2 1 Praha - Jeseniova 11.99
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F Praha - Jeseniova 4.67
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) Body/Žcm/F Praha - Přátelství 1236
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Žcm Praha - Přátelství 4.22
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 60 m/Žcm/B2 4 Praha - Přátelství 09.16
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žcm 6 Praha - Přátelství 40.59
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Žcm Praha - Přátelství 2:29.72
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žcm/B4 1 Praha - Kotlářka 09.14
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žcm Praha - Kotlářka 1.38
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 4= Praha - Juliska 1.35
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 11 Praha - Juliska 4.36
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B1 2 Praha - Děkanka 21.67
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B4 1 Praha - Děkanka 09.21
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B3 2 Praha - Děkanka 2:43.45
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B2 6 Praha - Děkanka 14.96
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žcm Praha - Děkanka 4.11
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 13 Praha - Děkanka 28.52
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 4 Praha - Děkanka 0979
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 300 m/Žcm/B1 2 Bratislava 47.44
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 5 Praha - Stromovka 4.03
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B2 3 Praha - Stromovka 09.17
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 46.92
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B8 1 Praha - Strahov 47.52