Karta atleta

Export do excelu
  • Hlaváček Pavel
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Tomáš Korbel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Písek 08.05.2018
60 m 08.19 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 19.87 Praha - Eden 11.05.2018
300 m 43.78 Praha - Přátelství 30.08.2018
300 m 44.56 h Praha-Stromovka 31.01.2018
400 m 60.88 Písek 08.05.2018
600 m 1:53.42 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:36.59 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
800 m 2:32.26 h Praha - Strahov 27.01.2018
60 m překážek 11.28 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pohár rozhlasu 0996 Praha - Jeseniova 16.05.2019
pětiboj 1460 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod diskem 1kg 28.99 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kladivem 4kg 35.11 Kolín 20.09.2019
hod kriketovým míčkem 38.39 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 07.84 Praha - Jeseniova 18.05.2017
vrh koulí 4kg 09.71 Praha - Jeseniova 16.05.2019
vrh koulí 4kg 08.88 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
skok daleký 4.94 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 5.26 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.30 Praha-Vinohrady 02.05.2018
Přespolní běh 0:06:46 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.09 Praha - Vokovice 28.05.2019
60 m 08.23 h Praha - Strahov 17.02.2019
pohár rozhlasu 0996 Praha - Jeseniova 16.05.2019
hod diskem 1kg 28.99 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kladivem 4kg 35.11 Kolín 20.09.2019
vrh koulí 4kg 09.71 Praha - Jeseniova 16.05.2019
vrh koulí 4kg 08.88 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
skok daleký 4.94 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 5.26 h Praha - Stromovka 16.01.2019
Přespolní běh 0:06:46 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 7 Praha - Stromovka 08.81
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B9 4 Praha - Podvinný mlýn 08.95
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B12 1 Praha - Podvinný mlýn 11.28
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 5 Praha - Podvinný mlýn 2:36.59
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 22 Praha - Podvinný mlýn 3.87
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 25 Praha - Podvinný mlýn 38.39
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 19 Praha - Podvinný mlýn 1460
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Eden 08.65
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Eden 21.13
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B1 3 Praha - Jeseniova 22.80
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B2 1 Praha - Jeseniova 09.06
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 6 Praha-Jeseniova 07.83
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B2 3 Praha-Jeseniova 1:59.46
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 600 m/Žcm/B1 2 Praha - Radotín 1:53.42
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žcm/F 5 Praha - Radotín 35.28
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R4 1 Praha - Kotlářka 09.01
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žcm/F 12 Praha - Kotlářka 07.58
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 12.21
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 3.99
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žcm/B7 1 Praha - Jeseniova 21.89
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha - Jeseniova 07.84
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B5 2 Praha - Jeseniova 09.04
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žcm/F 42 Praha - Vítkov 5:01
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B2 2 Praha - Stromovka 08.98
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 6 Praha - Stromovka 09.18
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B14 3 Praha - Stromovka 09.38
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B11 4 Praha - Stromovka 09.03