Karta atleta

Export do excelu
  • Salaba Dan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Jilemnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:28.87 Nová Paka 1.6.2017
1000 m 3:10.81 Bílina 30.9.2017
1500 m 5:05.61 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
60 m překážek 12.25 Nová Paka 1.6.2017
100 m překážek 20.17 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
200 m překážek 35.53 Hradec Králové 27.5.2018
1500 m překážek 5:28.06 Trutnov 26.5.2019
pohár rozhlasu 0514 Turnov 14.5.2019
skok daleký 4.22 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:05.61 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019
1500 m překážek 5:28.06 Trutnov 26.5.2019
pohár rozhlasu 0514 Turnov 14.5.2019
skok daleký 4.05 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod (AK Bílina) 1000 m/Žcm/F 5 Bílina 3:10.81
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 1000 m/Žcm/B1 2 Trutnov 3:12.61
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Žcm 4 Trutnov 4.17
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm/R03 7 Brno 2:29.59
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 1000 m/Žcm/F Nové Město nad Metují 3:23.40
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m př./Žcm/B2 2 Nové Město nad Metují 12.39
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 800 m/Žcm/B1 1 Nová Paka 2:28.87
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 60 m př./Žcm/B1 2 Nová Paka 12.25
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 800 m/Žcm/B1 1 Dvůr Králové nad Labem 2:33.19
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m př./Žcm/B1 2 Dvůr Králové nad Labem 12.27
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 1000 m/Žcm/F 2= Turnov (vesnické ZŠ) 3:17.81
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - vesnické ZŠ (Stadion Ludvíka Daňka, Turnov, Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) poharR/Žcm/F 21 Turnov (vesnické ZŠ) 0500